Авторські статтіТехно

Астрономи з’ясували, що Земля майже нічим не відрізняється від інших планет

Гавайським астроном Сиї Сюй на геохімічної конференції Goldschmidt заявив, що був проведений аналіз хімічного складу двох десятків різних планет. Всі важливі елементи такі ж, як і на Землі, що підвищує шанс людської раси на зіткнення з інопланетними істотами.

З 12 по 17 серпня в Бостоні проходити щорічна всесвітня конференція Goldschmidt 2018 по геохімії, організована Геохімічним суспільством і Європейською Асоціацією Геохімії. На ній астроном Сиї Сюй (Siyi Xu) з обсерваторії Джиміні на Гавайських островах заявивши, що хімічний склад двох десятків різних планетарних систем, вивчений його групою вчених, практично нічим не відрізняється від земного.

Всі складові інших планет аналогічні критично важливих елементів Землі, і пропорційні частки теж приблизно рівні. Це означає, що схожі на нашу планети повинні існувати в галактиці Чумацького Шляху.

Італійський фізик Енріко Фермі одного разу сформулював філософський теза, суть якого полягає в наступному: якщо за формулою американського астронома Дрейка позаземних цивілізацій може існувати велика кількість, чому людству досі не вдалося виявити жодного підтвердження цього факту?

Парадокс намагається вирішити все наукове співтовариство, і поки найпопулярнішою є гіпотеза про унікальність Землі – для виникнення розумних істот необхідні умови, в точності повторюють земні. Однак, довести нічого неможливо, оскільки людство не розробило астрономічного обладнання, що володіє достатньою чутливістю для прямих спостережень за далекими планетами.

Нещодавно представники NASA заявили про свій новий проект щодо винаходу нового інструменту пошуку позаземного життя. Вони створюють мінілабораторію для планетохода, яка буде перевіряти грунт інших планет на предмет присутності в ній живих організмів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України