Авторські статтіТехно

Астрономи розповіли про перетворення форми супутників Сатурна на “пельмені”

Вчені вже довели, що супутники Сатурна дуже схожі на “пельмені”. У ході дослідження вони встановили, як ними була досягнута така форма.

Раніше міжнародна група вчених, вивчивши матеріали, отримані з різних космічних телескопів, визначила, що супутники Сатурна досить сильно нагадують “пельмені”. Таке відкриття насмішило багатьох користувачів, а фахівців змусило задуматися про причини виникнення такої незвичайної форми.

В ході проведення дослідження встановлено, що супутники Сатурна перетворилися в “пельмені” після численних лобових зіткнень один з одним. Після цього вони стали досить схожі за формою, своєю вагою і швидкості руху, яка складає приблизно 10 метрів в секунду.

Вчені Бернського університету (Швейцарія) під керівництвом Мартіна Рубіна повідомили, що в ході експерименту ними враховувалася гравітація планети, маса Сатурна і його супутників, яка, як відомо, перевищує масу землі в 95 разів. Встановлено, що супутники даної планети в два рази ближче знаходяться від Землі, ніж Місяць.

Відомо, що в лабораторних умовах були створені зіткнення, які проходили в космос супутники Сатурна. З’ясувалося, що всі вони були під нахилом 90 градусів. Результати своїх дослідів фахівці описали в спеціалізованому науковому журналі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.