Астрономи розповіли про перетворення форми супутників Сатурна на “пельмені”

Вчені вже довели, що супутники Сатурна дуже схожі на “пельмені”. У ході дослідження вони встановили, як ними була досягнута така форма.

Раніше міжнародна група вчених, вивчивши матеріали, отримані з різних космічних телескопів, визначила, що супутники Сатурна досить сильно нагадують “пельмені”. Таке відкриття насмішило багатьох користувачів, а фахівців змусило задуматися про причини виникнення такої незвичайної форми.

В ході проведення дослідження встановлено, що супутники Сатурна перетворилися в “пельмені” після численних лобових зіткнень один з одним. Після цього вони стали досить схожі за формою, своєю вагою і швидкості руху, яка складає приблизно 10 метрів в секунду.

Вчені Бернського університету (Швейцарія) під керівництвом Мартіна Рубіна повідомили, що в ході експерименту ними враховувалася гравітація планети, маса Сатурна і його супутників, яка, як відомо, перевищує масу землі в 95 разів. Встановлено, що супутники даної планети в два рази ближче знаходяться від Землі, ніж Місяць.

Відомо, що в лабораторних умовах були створені зіткнення, які проходили в космос супутники Сатурна. З’ясувалося, що всі вони були під нахилом 90 градусів. Результати своїх дослідів фахівці описали в спеціалізованому науковому журналі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh