Авторські статтіНовини

Астронавти NASA: Інопланетне життя присутнє на Землі

Лерой Чіао з NASA розповів, що інопланетне життя давно присутнє на Землі. За його словами, гуманоїди давно живуть серед людей.

На думку астронавта, інопланетні організми, які в даний час знаходяться в стані анабіозу. Це означає, що в певний момент вони проявляти себе і будуть існувати разом з мешканцями нашої планети.

Також Чіао розповів, що приблизно через 200 років на Землі може відбутися апокаліпсис, що також стане стимулятором для прояву активності серед інопланетян. За словами астронавта, він помітив перші ознаки чужорідного життя ще під час перебування на планеті. Після того, як космонавт покинув Землю, всі факти стали ще більш явними.

Факт існування інопланетян підтвердив ще один астронавт Базз Олдрін. За його словами, при приземленні на Місяць, він звернув увагу на дивні супутники, які не відносяться до земних. В результаті він почав своє власне розслідування, яке в підсумку не дало ніяких результатів. За його словами, дані супутники швидше за все були літаючими тарілками, які проводять розвідку на орбіті Землі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.