Життя

Астрологи склали любовний гороскоп з 1 по 7 листопада

Астрологи рекомендують не спокушати долю. Початок листопада таїть у собі як щасливі зміни, а й деякі небезпеки.

Астрологи рекомендують усім закоханим і тим, хто шукає своє щастя, не спокушати долю і заздалегідь підготуватися до низки приємних подій.

Овен

Овнам дуже пощастить у пошуках другої половинки. Самотнім представникам Знаку потрібно якнайчастіше знайомитися, проявляти активність. Якщо цього не робити, то й кохання знайти не вийде. Адже під лежачий камінь вода не тече, особливо зараз. Після знайомства важливо перевіряти любовну сумісність, щоби не наламати дров і не розчаруватися. Овнам, які перебувають у стосунках, варто всерйоз подумати над спільним майбутнім.

Телець

Тільцям варто підійти серйозно до питань кохання. Їм вдасться перетворити стосунки на казку. У середині тижня астрологи радять зупинитися і подумати про життя — чи влаштовує Тельцов те, що відбувається, чи людина є ідеальним партнером. Що стосується спілкування з людьми загалом, то в період з 1 по 7 листопада людям цього Знаку варто остерігатися енергетичних вампірів.

Близнюки

Не виключено, що цього тижня у питаннях кохання Близнюків почне підбивати їхнє шосте почуття. По можливості краще спиратися на здоровий глузд і звертатися за підтримкою до найближчих людей. Вони зможуть дати дуже важливу та ненав’язливу пораду. Самотнім Близнюкам зірки не готові допомогти, тому краще сфокусуватися на роботі та справах.

Рак

Раки – одні з найбільших любовних везунчиків планети. На початку листопада їм варто якомога рідше спілкуватися зі злопам’ятними Знаками Зодіаку. Не треба розповідати про свої любовні плани стороннім. Якщо утримати всі плани в секреті, то вони з величезною ймовірністю збудуться. Астрологи радять наприкінці тижня трохи зменшити оберти і сфокусуватися на коханні, відпочинку, розвагах, забувши про роботу.

Лев

Львів чекає дуже насичений тиждень. Ці люди є представниками так званих фіксованих Знаків Зодіаку, тому їм варто ставитись до оточуючих та другої половинки з повагою, з тактом. А якщо ні, то можна буде нажити собі нових ворогів і зруйнувати наявні відносини. 5-6 листопада можна влаштувати собі вечір кохання: вирушити на побачення чи влаштувати романтичну зустріч удома.

Діва

У житті типових Дів настануть зміни. Це може бути можливість перевести відносини з партнером на новий рівень або нове кохання. Нагрянуть нові почуття або з’являться нові перспективи. На хвилі шаленого любовного успіху варто побоюватися заздрісників. Підвищити успіх у коханні Дівам допоможе яскравий образ.

Терези

Терези — одні з найщасливіших людей у ​​любовній сфері на початку листопада. Їм не варто боятись невеликих любовних конфліктів, оскільки вони можуть покращити енергетику. Потрібно боятися недовіри та брехні. Цей час краще відвести приємним заняттям – кохання, побаченням, спільному шопінгу. Головні теми тижня для сімейних Терезів — будинок, затишок та гармонія у стосунках.

Скорпіон

Скорпіони відносяться до найромантичніших і люблячих Знаків Зодіаку. З ними буває нелегко, але цього тижня вони зможуть настроїти свої стосунки на потрібну хвилю. Зараз саме час будувати стосунки із протилежною статтю. Зірки дають зелене світло флірту, знайомствам, побаченням. Усім, хто шукає серйозних стосунків, варто включити розважливість. Це найкращий час для любовних зізнань та романтики.

Стрілець

У Стрільців на початку тижня можливі сварки та конфлікти у сім’ї та у відносинах. З 5-го числа позитивна Венера допоможе стабілізувати обстановку в любовній сфері. Щастя ллється річкою, а зірки забезпечать Стрільців удачею. Головне – виділити час на спільне планування майбутнього. На стрільців чекають нові можливості, великий амурний успіх.

Козеріг

Козерогам варто звернути увагу на свій темперамент, виділивши його сильні та слабкі сторони. Всім, хто діє відкрито та активно, варто трохи притримати коней. Тим, хто в амурних справах дуже обережний, навпаки, краще натиснути на газ. Щастя не просто близько – воно буквально за дверима. Козероги можуть навести лад і в уже існуючих відносинах. Для цього потрібно перестати сперечатися з коханою людиною.

Водолій

Водоліям на користь піде зміна обстановки, але спочатку потрібно накопичити позитивну енергію. На початку листопада Водолії опиняться у своїй стихії: цього тижня їм потрібно спілкуватися, відвідувати нові місця, ходити у гості. Закоханих представників Знаку чекає великий успіх у спробах перевести стосунки на новий рівень.

Риби

Початок листопада для Риб – найкращий час для любовних подвигів. Побачення, знайомства, поновлення старих стосунків, зміцнення духовного зв’язку з партнером – все це пройде на ура. Особи протилежної статі будуть у захваті від Риб. Це ідеальний час для флірту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України