Життя

Астрологи перерахували жінок за знаком Зодіаку, що притягують до себе недостойних чоловіків

Астрологи перерахували знаки Зодіаку, представниці яких дуже часто скаржаться на неможливість побудувати особисте життя

Як інформує наш сайт, астрологи підкреслили, що представниці 3 знаків Зодіаку притягують до себе покидьків як магнітом.

На перше місце вони поставили жінок-Раків. За словами астрологів, представниці саме цього знака є найбільш довірливим і жінками, і вже з юності мріють вийти заміж. Саме з цієї причини більшість жінок-Раків стають дружинами в ранньому віці і дуже швидко розлучаються. При цьому багато жінок-Раки готові вийти заміж за першого зустрічного, аби піти під вінець у білій сукні. При виборі партнера навіть в зрілому віці жінка-Рак виявляється недосвідченої і часто помиляється.

Ще один знак Зодіаку, якому не щастить з чоловіками, – це Діва. Жінки-Діви привчені до того, щоб навколо них все було ідеально. Багато негідники цим користуються і підлаштовуються під бажання жінок-Дев. Вони, в свою чергу, швидко звикають до турботи і уваги, а коли розуміють, що зустріли недостойного чоловіка, до того моменту зазвичай виходять за таку людину заміж.

Трійку лідерів замикають представниці знака Козеріг. Ці жінки не можуть прожити без любові, їм потрібно кожен день знати про те, що вони комусь потрібні. Саме з цієї причини Козероги є найбільш влюбливим, і на їхньому шляху зустрічається багато недостойних чоловіків. За статистикою, саме жінки-Козероги стають жертвами шахраїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України