Життя

Астрологи назвали п’ять найбільш небезпечних днів грудня

Будьте обережні!

Астрологи назвали п’ять найбільш небезпечних днів грудня, в які вам варто проявити особливу обережність у справах. Вони також розповіли про те, як уникнути негараздів і знизити ймовірність розчарувань.

3 грудня — день перепадів настрою

Зростаючий Місяць, що перебуває в Рибах, — час перепадів настрою, тому що активність Місяця не поєднується зі стихією Води, яка спокійна. У цей день багатьом людям доведеться боротися зі своїми внутрішніми страхами, переживаннями. Як тільки здасться, що життя заграла оптимізмом, все знову зруйнується.

Найголовніше в такі дні — це не сподіватися на простий російський «авось». Прогнозувати щось на 3 грудня вкрай непросто, тому що може зникнути ентузіазм, бажання працювати і йти вперед. Можливі позапланові зміни, провокації з боку недоброзичливців. Кращий рада на цей непростий вівторок — будьте гранично обережними.

9 грудня — день фінансової обережності

По-перше, 9 числа зростаюча активна Місяцяь у Знаку Тельця, що само по собі є не найкращим поєднанням для справ, роботи, прийняття важливих рішень, дорогих придбань, початку нових проектів. Доповнить негативну картину тієї факт, що це понеділок — самий неприємний день тижня, в який люди часто ще не налаштовані на продуктивну працю.

Друга проблема — перехід Меркурія в Знак Стрільця з подальшою втратою творчої енергії. Меркурій є планетою успіху, грошей, ділових зв’язків і мотивації. Все це 9 числа прийде в занепад. Займатися якимись новими справами на роботі не варто. Також деструктивний Меркурій впливає на продуктивність людей творчих професій.

15 грудня — період занепокоєння і зриву планів

У цей день відбудеться сильний дисонанс між спокійною врівноваженою енергетикою Місяця і потужною енергією стихії Вогню, представленої сузір ” ям Лева. Люди в такий час емоційно нестабільні, постійно шукають привід для переживань і розладів, а також для всепоглинаючої ревнощів. Ефективні змови допоможуть у боротьбі з цим жахливим відчуттям.

Що до подій в цілому, то астрологи відзначають підвищену ймовірність зриву планів. Краще не планувати на цей день важливих справ, від яких може залежати майбутнє. Тут на допомогу прийде тієї факт, що це неділя. Краще повністю присвятити себе відпочинку, релаксації, побути вдома і нікуди не виходити.

21 грудня — годину конфронтацій

Щербатий Місяць випробує коливання в Терезах. Стихія Повітря змушує людей діяти легковажно, а щербатий Місяць намагається, навпаки, зробити нас більш відповідальними. З-за цього буде вкрай важко приходити до внутрішнього рівноваги і зберігати спокій навіть у звичних ситуаціях. Астрологи рекомендують в цей день не приймати важливих рішень, але якщо вибору не буде, краще покладатися на голос серця.

Другий важливий момент — поєднання Місяця з Сонцем. Такий аспект підвищить емоційний фон людей, змусить їх більш негативно реагувати на неприємні новини і більш імпульсивно спілкуватися. Це призведе до конфронтаціям з оточуючими. Велика ймовірність посваритися з ким-небудь на вулиці, у громадському транспорті, вдома або на роботі. Якщо хтось буде вас провокувати, краще не відповідати негативом на негатив.

26 грудня — день кільцевого затемнення Сонця

Це найнебезпечніший день кінця 2019 року. Кільцеве затемнення означає, що Місяць як би знаходиться всередині Сонця в цей момент. Астрологи називають такі затемнення непередбачуваними. Відбудеться воно в Козерогові, тому зачепить більшість сфер життя. В цей день експерти радять не витрачати на справи занадто багато часу і сил, тому що вони можуть не окупитися.

Також слід зазначити, що Сонце в цей день буде квінтилі з Нептуном. Такий аспект поєднує в собі енергію рухливості зі стихією Вогню. Ні до чого хорошого таке поєднання не призведе. Це означає, що 26 числа краще не приймати важливих рішень наспіх і не давати оточуючим вас людям порожніх обіцянок. Ще не бажано брати та давати гроші у борг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України