Українців астрологи почали залякувати фальсифікаціями на виборах

Символом березня цього року стануть фейки, ілюзорна реальність і недостовірна інформація, і все це буде супроводжувати Україну протягом усього місяця. Такий прогноз прозвучав від відомого астролога Влада Росса на сайті Главред.

Вже наперід українців готують до думки, що результати виборів сфальсифіковані. Астрологи в свою чергу не можуть пояснити, чому один з претендентів на президентську посаду, який до того не був у політиці постійно на першому місці в соціологічних опитуваннях.

Астролог в свою чергу розповів, що 31 березня, в день президентських виборів, потрібно чекати на масові фальсифікації, обман і туман. «Результат першого туру виборів може потрясти український народ, і результат голосування буде просто фантастичним. Ці результати не просто здивують, оскільки рейтинги кандидатів, які демонструють соціологічні компанії, будуть кардинально відрізнятися від реальної картини, яку продемонструють президентські вибори», – заявив астролог. Також він розповів, що планети в цей день сприятимуть масовим фальсифікаціям. Найбільші фейки очікуються саме 31 березня.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh