Астролог назвав вкрай негативний момент у «колорадській» стрічці

Поєднання кольорів оранжево-чорній георгіївської стрічки символізує перемогу зі сльозами на очах”; найкращим символом перемоги була б райдуга.

Таку думку висловив астролог Влад Росс.

Говорячи про те, що несе символізм “колорадської” стрічки, астролог зауважив: “Була така пісня: “День Перемоги зі сльозами на очах”. Помаранчевий колір несе в собі сонячність, переможність, відродження життя. Але чорний колір все це абсолютно відкине. Таке чергування кольорів вкрай негативне”.

Щодо альтернативного символу – червоного маку – він нагадав, що його не можна назвати “справжнім символом перемоги у Другій світовій війні, оскільки він “перекочував з Першої світової”.

У той час Росс вважає червоний мак “більш зрозумілим символом”. “Червоний – символ Марса, крові, спогад про жертв, про насильство, про те, що людська кров червоного кольору”.

Які кольори краще всього могли б символізувати пам’ять про жертви і перемогу? В якості першого астролог запропонував зелений і всі відтінки зеленого в поєднані з червоним. “Колір вічності й вічної пам’яті – зелений і його відтінки – смарагдовий, зелений та інші. Зелений, поєднаний з червоним – ідеальний варіант”, – сказавши він.

У той час “перемога завжди асоціюється зі світлими тонами”, – продовжив він. “Радуга – це самий вдалий символ перемоги”, – переконаний Росс. Він підкреслив: слід розрізняти веселку як символ перемоги і веселку як символ, який взяли на озброєння представники сексуальних меншин.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh