Авторські статті

Астролог назвав вкрай негативний момент у «колорадській» стрічці

Астролог назвал крайне негативный момент в «колорадской» ленточке

Поєднання кольорів оранжево-чорній георгіївської стрічки символізує перемогу зі сльозами на очах”; найкращим символом перемоги була б райдуга.

Таку думку висловив астролог Влад Росс.

Говорячи про те, що несе символізм “колорадської” стрічки, астролог зауважив: “Була така пісня: “День Перемоги зі сльозами на очах”. Помаранчевий колір несе в собі сонячність, переможність, відродження життя. Але чорний колір все це абсолютно відкине. Таке чергування кольорів вкрай негативне”.

Щодо альтернативного символу – червоного маку – він нагадав, що його не можна назвати “справжнім символом перемоги у Другій світовій війні, оскільки він “перекочував з Першої світової”.

У той час Росс вважає червоний мак “більш зрозумілим символом”. “Червоний – символ Марса, крові, спогад про жертв, про насильство, про те, що людська кров червоного кольору”.

Які кольори краще всього могли б символізувати пам’ять про жертви і перемогу? В якості першого астролог запропонував зелений і всі відтінки зеленого в поєднані з червоним. “Колір вічності й вічної пам’яті – зелений і його відтінки – смарагдовий, зелений та інші. Зелений, поєднаний з червоним – ідеальний варіант”, – сказавши він.

У той час “перемога завжди асоціюється зі світлими тонами”, – продовжив він. “Радуга – це самий вдалий символ перемоги”, – переконаний Росс. Він підкреслив: слід розрізняти веселку як символ перемоги і веселку як символ, який взяли на озброєння представники сексуальних меншин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України