Авторські статтіНовини

Астрофізики пояснили феномен прозорості Всесвіту

Група астрофізиків спробувала пояснити світовій громадськості феномен прозорості Всесвіту. Унікальне дослідження виглядає, як кількісний аналіз, який показавши співвідношення міжзоряного пилу в просторі і вмісту газу у гігантських галактиках. Саме цей взаємозв’язок впливає на прозорість постійно розширюваного Всесвіту, відзначають вчені.

Науковим виданням Astrophysical Journal опублікувано дві роботи, присвячені темі прозорості Всесвіту. Їх автор, професор Навін Редді і його колеги з Каліфорнійського університету в Ріверсайді (США), пояснили, що Всесвіт раніше набув досить багато енергії, що дозволив простору, що займає діаметр ~46 млрд. світлових років (на липень 2011 року), поступово стати прозорим.

На думку астрофізиків, міжзоряний газ в галактиках схожий на «паркан з дошок». Деякі фрагменти найбільших галактик не мають газу, а значить, дані області добре проглядаються. У той час інші скупчення зірок практично непрозорі, що змушує фахівців вдаватися до фотографування і вивчення їх у інфрачервоному спектрі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.