Астрофізики пояснили феномен прозорості Всесвіту

Група астрофізиків спробувала пояснити світовій громадськості феномен прозорості Всесвіту. Унікальне дослідження виглядає, як кількісний аналіз, який показавши співвідношення міжзоряного пилу в просторі і вмісту газу у гігантських галактиках. Саме цей взаємозв’язок впливає на прозорість постійно розширюваного Всесвіту, відзначають вчені.

Науковим виданням Astrophysical Journal опублікувано дві роботи, присвячені темі прозорості Всесвіту. Їх автор, професор Навін Редді і його колеги з Каліфорнійського університету в Ріверсайді (США), пояснили, що Всесвіт раніше набув досить багато енергії, що дозволив простору, що займає діаметр ~46 млрд. світлових років (на липень 2011 року), поступово стати прозорим.

На думку астрофізиків, міжзоряний газ в галактиках схожий на «паркан з дошок». Деякі фрагменти найбільших галактик не мають газу, а значить, дані області добре проглядаються. У той час інші скупчення зірок практично непрозорі, що змушує фахівців вдаватися до фотографування і вивчення їх у інфрачервоному спектрі.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh