Політика

Асоціація з ЄС закриє Україні вхід до Митного союзу – Медведєв

Група юристів зробила висновок, що нормативні бази Євросоюзу й Митного союзу несумісні.

Ось він митний союз неозброєним оком! Вже були, більше не хочемо…

Про це заявив перший віце-прем’єр Росії Ігор Шувалов на зустрічі прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва з віце-прем’єрами, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Висновок у даний момент однозначний: ці норми не співпадають, і у випадку, якщо угода між Україною і ЄС буде підписана й набуде чинності, то низку зобов’язань, які є ключовими й основними для Митного союзу, Україна на себе узяти не зможе”, – сказав Шувалов.

Зокрема, Україна не зможе узяти для себе єдиний митний тариф, а, отже, не буде створена єдина митна територія.

За словами Шувалова, висновок зробили юристи-міжнародники, юристи органів влади й незалежні юристи, які проаналізували норми, підготовлені в угоді про асоційоване членство у всеосяжну зону вільної торгівлі між ЄС і Україною й основні норми Митного союзу.

Медведєв же заявив: “Я хочу, щоб тут жодних ілюзій не було. Ситуація досить проста: під час підписання відповідного документа з державами Євросоюзу про асоційоване членство практично для наших українських партнерів вхід у Митний союз буде закритий”.

За його словами, про це цілком відверто говорять і керівники самого Євросоюзу, хоча іноді це прикривається якоюсь риторикою, повідомляє УНІАН

“Я думаю, що це мають розуміти усі, включаючи людей, які живуть на Україні, включаючи громадян України, що це ключовий політичний вибір, який сьогодні робить керівництво України”, – зазначив Медведєв.

УП

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.