Війна РФ проти України

Артилерія РФ б’є по своїх: у DeepState розповіли, як росіяни наступають на Авдіївку. Відео

Командування окупантів абсолютно не шкодує своєї піхоти. Така тактика може дати результат, якщо РФ знайде слабке місце в обороні ЗСУ.

Про це повідомили аналітики групи DeepState.

Російські окупанти продовжують наступати на північ від Авдіївки. Більше того, вони мають успіхи в районі села Степове.

Повідомляється, що росіяни намагаються пробитися до села, проте закріпитись там у них не виходить. ЗС РФ намагаються перейти на інший бік залізниці. Передбачається, що окупанти знову спробують зайти до Степового. Крім того, ворог намагається наступати у районі Новокалинового.

У звіті йдеться про те, що ця тактика постійного штурму можлива лише тоді, коли командування не шкодує піхоту. На жаль, вона може дати результат, коли ворог знайде слабке місце в обороні. Саме таку тактику використав ПВК “Вагнер” під час наступу у Бахмуті.

Як розповів аналітикам один із українських військовослужбовців, який обороняє Авдіївку, у росіян техніка далі Красногорівки не доїжджає. окупанти підвозять піхоту, а потім вони йдуть у наступ пішки.

“У них покійних, поранених повно. У них артилерія не боїться зачепити своїх, бо прийде нове відділення піхоти. Одне відділення – смертники, а інше займає вже іншу позицію”, – сказав військовий.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України