Авторські статті

Арсеній Яценюк: «Просто сидіти з Януковичем за столом і пити чай я не буду. Будемо вирішувати політичну кризу і приймати конкретні рішення»

Переговори для вирішення політичної кризи повинні відбутись публічно на рівні опозиції та персонально Віктора Януковича: «Підкреслюю – публічно, прозоро і чесно. Ніяких кулуарних домовленостей», – заявив на брифінгу в Штабі національного спротиву у вівторок, 21 січня, голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що таким було рішення Майдану. «Такий був мандат Майдану».

«Просто сидіти з Януковичем за столом і пити чай я не буду. Ми будемо тільки вирішувати політичну кризу і приймати конкретні рішення, а не давати можливість Віктору Януковичу тягнути час і знову застосовувати насильство в країні», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Ми виконуємо виключно наше спільне рішення Майдану. Це колективна відповідальність, це колективне рішення. І таким колективним шляхом ми повинні його виконати», – наголосив він.

За його словами, розпочалися технічні консультації на рівні секретаря Ради нацбезпеки та оборони і представників опозиції, які вчора були делеговані на цю технічну групу.

«Переданий чіткий перелік вимог – що ми хочемо, щоб зробила влада. І ми чекаємо на відповідь – на що вони готові, на що ні», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.