Авторські статті

Арсеній Яценюк повідомив, що рішення про позбавлення прав активіста Автомайдану буде оскаржено

Голосіївський райсуд Києва позбавив активіста Автомайдану Сергія Хаджинова права керувати авто на три місяці. Голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк по завершенні засідання повідомив журналістам, що на це рішення суду буде подано апеляцію, а в разі її незадоволення опозиція звернеться до ЄСПЛ.

Сергій Хаджинов повідомив судді, що він передав право керувати своїм автомобілем народним депутатам.

Проте суд не зважив на цей аргумент і все одно виніс рішення про позбавлення його прав на три місяці. «При чому доказів моєї вини немає. Є просто три рапорти співробітників ДАІ, яким по рації хтось повідомив, що я десь не зупинився», – наголосив активіст.

Арсеній Яценюк підкреслив, що рішення судів щодо активістів Майдану «пишуться під копірку». За його словами, у справі Сергія Харджинова «протокол складений з порушенням закону, через два тижні після начебто скоєного правопорушення, в протоколі – свідки, яких не існує, і рапорти, які не мають ніяких правових підстав».

Він нагадав, що нардепи від опозиції надали письмові заяви про те, що в зазначений період часу керували автомобілем, який належить активісту: «Про це суд зазначив в своєму рішенні. І незважаючи на це, суддя вчинила, як і інші».

«Мені просто соромно за цей суд. Їхній переляк від адміністрації президента Януковича заставляє їх писати судові рішення під копірку», – сказав Арсеній Яценюк.

«Їхнє завдання – таким чином деморалізувати Автомайдан, забрати в хлопців права на три місяці, а потім – позбавити взагалі прав. От вся їхня робота», – підкреслив він.

Голова Політради «Батьківщини» повідомив, що на це рішення суду буде подано апеляційну скаргу, а в разі її незадоволення опозиція звернеться до Європейського суду з прав людини.

До приміщення, де проходило засідання суду, не допустили журналістів. Суддя перебувала в дорадчій кімнаті понад годину.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України