Авторські статті

Арсеній Яценюк: Ніякої кулуарності у формуванні нового уряду

Голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк наголосив, що основними принципами формування нового уряду мають бути чесність і прозорість: “Ніякої кулуарності у формуванні нового уряду. Це те завдання, яке стоїть перед нами”, – заявив він із трибуни парламенту у вівторок, 25 лютого.

Арсеній Яценюк підкреслив, що необхідно сформувати уряд негайно: “Цей уряд візьме на себе весь негатив, сформований попередньою владою і попереднім президентом. Але це той уряд, який повинен усвідомити свою відповідальність перед країною. Не думати про рейтинги, про політичну активність і політичну діяльність, а думати тільки про одне – як врятувати країну і витягнути її з тієї ями, куди її загнав Віктор Янукович і його оточення”.

Він повідомив, що в понеділок були проведені консультації з представниками Майдану з питання формування Кабміну.

За словами Арсенія Яценюка, до складу уряду повинні увійти представники Майдану: “Такі як Олег Мусій, який займався медичною службою, Ольга Богомолець. Це Сергій Квіт, який може займатись питаннями освіти. Це Ігор Луценко, Руслана, це Євгеній (Нищук, “голос Майдану”. – ред.), який 90 днів провів на Майдані і тримав цей Майдан. Це ті люди, які асоціюються з перемогою і виборювали цю перемогу”.

Він нагадав, що сьогодні було оприлюднено принципи, “хто може входити до нового уряду, а хто ні” (Колом народної довіри. – ред.): “Це принципи, які передбачають чесність і прозорість. Визначають, що ті, хто є олігархами і хто були у владі після 2010 року, не можуть бути членами Кабміну. Цілком і повністю поділяємо ці принципи”.

“Легітимність нової української влади – це не процедура голосування в парламенті. В парламенті під новий уряд ми зберемо більшість. Легітимність нової української влади – це довіра мільйонів українців, які стояли і боролись на Майдані. Це довіра мільйонів українців, які боролись за свою свободу. Це довіра тих людей, які прагнуть змін. Тільки за таких обставин цей уряд буде легітимний і зможе врятувати країну”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Про яку перемогу воно говорить? Це ще не перемога, спершу потрібно провести повну люстрацію, і більш ніж впевнений трійко “аппазіцианєров” її не пройдуть!
    Для чого Ліхтарика (Руслану) в політику? хто вона така? що вона там буде робити? Буде щогодини співати гімн і просити запалювати ліхтарики?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.