Арсеній Яценюк: Ніякої кулуарності у формуванні нового уряду

Голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк наголосив, що основними принципами формування нового уряду мають бути чесність і прозорість: “Ніякої кулуарності у формуванні нового уряду. Це те завдання, яке стоїть перед нами”, – заявив він із трибуни парламенту у вівторок, 25 лютого.

Арсеній Яценюк підкреслив, що необхідно сформувати уряд негайно: “Цей уряд візьме на себе весь негатив, сформований попередньою владою і попереднім президентом. Але це той уряд, який повинен усвідомити свою відповідальність перед країною. Не думати про рейтинги, про політичну активність і політичну діяльність, а думати тільки про одне – як врятувати країну і витягнути її з тієї ями, куди її загнав Віктор Янукович і його оточення”.

Він повідомив, що в понеділок були проведені консультації з представниками Майдану з питання формування Кабміну.

За словами Арсенія Яценюка, до складу уряду повинні увійти представники Майдану: “Такі як Олег Мусій, який займався медичною службою, Ольга Богомолець. Це Сергій Квіт, який може займатись питаннями освіти. Це Ігор Луценко, Руслана, це Євгеній (Нищук, “голос Майдану”. – ред.), який 90 днів провів на Майдані і тримав цей Майдан. Це ті люди, які асоціюються з перемогою і виборювали цю перемогу”.

Він нагадав, що сьогодні було оприлюднено принципи, “хто може входити до нового уряду, а хто ні” (Колом народної довіри. – ред.): “Це принципи, які передбачають чесність і прозорість. Визначають, що ті, хто є олігархами і хто були у владі після 2010 року, не можуть бути членами Кабміну. Цілком і повністю поділяємо ці принципи”.

“Легітимність нової української влади – це не процедура голосування в парламенті. В парламенті під новий уряд ми зберемо більшість. Легітимність нової української влади – це довіра мільйонів українців, які стояли і боролись на Майдані. Це довіра мільйонів українців, які боролись за свою свободу. Це довіра тих людей, які прагнуть змін. Тільки за таких обставин цей уряд буде легітимний і зможе врятувати країну”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

One comment

  1. Про яку перемогу воно говорить? Це ще не перемога, спершу потрібно провести повну люстрацію, і більш ніж впевнений трійко “аппазіцианєров” її не пройдуть!
    Для чого Ліхтарика (Руслану) в політику? хто вона така? що вона там буде робити? Буде щогодини співати гімн і просити запалювати ліхтарики?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh