Економіка

“Арселор Міттал Кривий Ріг” передав 50 мільйонів тонн металургійних відходів на будівництво доріг

“Арселор Міттал Кривий Ріг” передав 50 мільйонів тонн металургійних шлаків держпідприємству “Нові технології дорожнього будівництва”. Після перероблювання в шлаковий щебінь і пісок, вони будуть використані в будівництві та ремонті українських доріг.

Передає ЦТС.

Відзначається, що у 2020 році в Україні планується використовувати близько 500 тисяч кубометрів металургійних шлаків для будівництва доріг. Станом на середину серпня вже використано понад 100 тисяч кубометрів. В основному, в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

“Ми хотіли б, щоб при будівництві доріг активно використовували шлаки “Арселор Міттал Кривий Ріг”, які за своїми характеристиками цілком відповідають державним стандартам України для дорожнього будівництва. Їх можна застосовувати в шарах основи дороги, а також в якості дрібного і великого заповнювача для дорожнього бетону та асфальту. Якщо в країні почнуть широко використовувати металургійні шлаки, то можна вирішити відразу кілька проблем. По-перше, поліпшити якість дорожнього покриття. По-друге, вирішити екологічну проблему накопичення та утилізації відходів. Більш того, це економічно доцільно, оскільки дороги за даною технологією обійдуться державі дешевше, ніж з використанням природних матеріалів”, – повідомив головний інженер проєктів підприємства Андрій Бабенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України