Авторські статті

Арнольд Шварценеггер подякував сенаторові МакКейну за служіння Америці після того як сенатор відмовився від медичного лікування

Сьогодні 24 серпня ми дізналися, що сенатор Маккейн, безумовно, один з найбільших борців цієї країни які ми коли-небудь бачили, вирішив припинити своє медичне лікування.
Перш ніж ми повинні попрощатися з вами я скажу вам від імені багатьох людей, які для вас є важливими – сенатор Маккейн: дякую. Дякую всім своїм серцем за вашу прихильність до нашої країни, ваше натхнення та дружбу.

Я завжди радився з вами і просив допомогти під час моєї кампанії і перебуваючи на посту губернатора, я буду продовжувати красти ваші фантастичні жарти, і коли прийде час, я буду сумувати за вами глибоко.

Але сьогодні я сповнений подяки за все, що ви означаєте для мене і цієї країни. Я сподіваюся, що кожен американець потребує часу, щоб подумати як він може бути більше схожим на вас.

Джон Маккейн витратив ціле своє життя на жертви і був слугою для Сполучених Штатів Америки. Він пожертвував, коли він провів 5,5 роки в таборі військовополонених, відмовляючись від пропозицій про звільнення від катувань і страждань, тому що він не залишив тих, хто був полонений з ним перш ніж відправитися додому. Він служив, коли він вирішив представляти людей Арізони та Сполучених Штатів в Конгресі майже 4 десятиліття. Він пожертвував, коли він завжди ставив свою країну спочатку і вибрав пряму стрільбу по спині. Він служив, показуючи нам, як діяти з гідністю та рішучістю. Він служив, він пожертвував, і він ніколи, ніколи не зупинявся.

Хоча багато хто з нас можливо хоче щоб сенатор Маккейн продовжував боротися за його цінності – за американські цінності – в цей важливий час, його власний приклад говорить нам відмовитися від цього егоїстичного бажання.

Ми не будемо рухати цю дивовижну націю вперед, бажаючи, щоб цей великий американець міг триматися трохи довше, допомагаючи нам, щоб ще більше віддати своє життя. Ми будемо рухати цей народ вперед наслідуючи його жертву, його службу та його самовідданість.

Мої думки та молитви з сенатором та всією його сім’ї.

ARNOLD SCHWARZENEGGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України