Війна РФ проти України

Армія РФ обрала новий напрямок для наступу на півдні: ISW

Армія РФ обрала новий напрямок для свого наступу. Російські джерела стверджують, що минулої доби, 22 жовтня українські сили здійснили обмежені наземні удари вздовж адміністративного кордону між Донецькою та Запорізькою областями і просунулися вперед.

Один такий “військовий оглядач” стверджував, що українські сили незначно просунулися поблизу Новодонецького (12 км на південний схід від Великої Новосілки). Інший стверджував, що українські війська продовжували спроби зайняти висоту між Приютним та Старомайорським, але не уточнили результату, йдеться у звіті Інституту вивчення війни щодо ситуації на південному напрямку.

Окупаційні війська здійснили наземні атаки в районі кордону Донецько-Запорізької області 22 жовтня, але не здійснили жодного підтвердженого поступу. Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки біля Пречистівки, Золотої Ниви, Старомайорського та Приютного.

У цьому російські джерела стверджували, що російські війська наступали у районі Приютного. Також російський міліблогер заявив, що російські війська контратакували поблизу Полтавки (28 км на південний захід від Великої Новосілки) і охарактеризував цей район як новий напрямок російських наступальних дій.

При цьому українські війська продовжували наступальні операції на заході Запорізької області, але підтверджених успіхів не досягли. Генштаб України повідомив, що українські війська продовжували наступальні дії на Мелітопольському (заході Запорізької області) напрямі.

Російські війська здійснили контратаку в західній Запорізькій області 22 жовтня, але не здійснили жодного підтвердженого чи заявленого поступу. Український Генштаб повідомив, що українські сили відобразили російські штурми поблизу Работіно та Вербового. Російський мілігер стверджував, що російські повітряно-десантні підрозділи (ВДВ) провели успішні контратаки в невстановленому місці в районі Роботино Запорізької області.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України