Авторські статті

Армія і українська влада виконають свій обов’язок із захисту України, – Турчинов

Армія і українська влада виконають свій обов’язок із захисту України.

Про це заявив  Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов, відкриваючи пленарне засідання у вівторок.

О.Турчинов наголосив, що нині ситуація дуже напружена: продовжується агресія Збройних Сил Російської Федерації у Криму, «під дахом російських військових пробують провести фарс під назвою «референдум», який не має жодних правових, легітимних наслідків». Разом з тим, зазначив керівник Парламенту, цей референдум «використовують вороги України, щоб зробити злочин проти нашої держави, щоб провести анексію частини її території». «Україна не допустить цього», – заявив він.

При цьому О.Турчинов зазначив, що є спроби дестабілізувати ситуацію у східних і південних регіонах України. «Над цим працює агентура сусідньої країни, провокатори, агітатори і найманці, для яких держава Україна не є рідною, які готові робити злочини проти своєї країни», – сказав він.

Голова Верховної Ради також категорично спростував заяви про нібито «політичні репресії» з боку нової влади. При цьому він заявив, що «нова українська влада не допустить політичних репресій, але жорстко боротиметься з будь-якими проявами сепаратизму і злочинами проти власної країни».

«Небезпека полягає у тому, що ці провокації розраховані на використання Збройних Сил Російської Федерації, і російські війська продовжують знаходитися уздовж східного кордону нашої країни», – сказав він.

«Тому сьогодні йдеться не про загрозу окремому регіону. Сьогодні йдеться про загрозу нашій державі. Ми привели Збройні Сили у повну бойову готовність, розпочали всеукраїнські військові навчання і чітко бачимо, в якому стані знаходиться наша армія, до якого стану її довела режимна команда Януковича-Азарова, – сказав О.Турчинов. – Фактично ми починаємо відбудовувати Збройні Сили України з нуля. Це серйозна проблема. І коли сьогодні знаходяться провокатори, які волають про проведення військового втручання, про створення військового конфлікту, я хочу їм сказати: саме цього домагається Російська Федерація, саме на  це вони нас провокують протягом двох тижнів».

«Я прошу тих, хто сьогодні працює на нашого ворога, заспокоїтися, тому що наші військові мужньо, відповідально ставляться до виконання свого обов’язку, – заявив він. – Вони не спровокували наших військових на схему, яка була відпрацьована в Абхазії. І коли наші опоненти побачили, що ці схеми не працюють, вони почали наймати агітаторів, які розповідають про проведення негайного військового формату операції в Автономній Республіці Крим, відкриваючи наші східні кордони, відкриваючи всю Україну для прямої агресії».

«Цього не буде. Армія і українська влада виконають свій обов’язок із захисту України», – наголосив О.Турчинов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України