Економіка

Армія США замовила українські вантажівки КрАЗ

Армія Сполучених Штатів Америки замовила українські вантажівки марки КрАЗ виробництва Кременчуцького автомобілебудівного заводу

Українська компанія «АвтоКрАЗ» отримала 3-річний контракт на постачання армії США КрАЗ 4×4 для важких транспортних засобів та запчастини до них.

У замовлення входять транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води та палива.

Армія США уклала 3-річний контракт на вантажівки КрАЗ

Незважаючи на те, що ніяких деталей про порядок закупівлі немає, очевидно, що цей визначальний контракт представляє волю США підтримати Україну в протистоянні російській агресії, що триває з 2014 року та окрім військових втрат наша держава несе й економічні через втрату кооперації та ринків збуту продукції.

Придбані машини, з великою ймовірністю, не будуть використовуватися самою американською армією, але будуть надані союзникам, наприклад для миротворчих операцій Організації об’єднаних націй (ООН) де традиційно використовуються вантажні автомобілі виробництва компанії АвтоКрАЗ.

Армія США уклала 3-річний контракт на вантажівки КрАЗ

Кременчуцький автомобільний завод (ПрАТ «АвтоКрАЗ») – українське підприємство з виробництва вантажних автомобілів, що розташоване у місті Кременчук Полтавської області.

Початок виробництва вантажних автомобілів на підприємстві розпочався у 1958 році. З того часу колективом підприємства виготовлено понад 800 тисяч вантажних автомобілів.

Армія США уклала 3-річний контракт на вантажівки КрАЗ

9-ти кубова автоцистерна на шасі КрАЗ Фото: АвтоКрАЗ

Модельний ряд автомобільної техніки марки «КрАЗ» включає 25 базових моделей і більше 150 модифікацій вантажівок з різними колісними формулами.

Серед них — самоскиди, сідлові тягачі, бортові автомобілі, лісовози, автомобільні шасі для установки спеціального устаткування, причепи.

Армія США уклала 3-річний контракт на вантажівки КрАЗ

В даний час підприємство знаходиться у власності фінансової групи «Фінанси та кредит», бенефіціарами якої є Костянтин Жеваго і Олексій Кучеренко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України