Економіка

Архітектор з Чілі працює над розробкою чотирьох архітектурних проєктів для відбудови міста Ірпінь

Чилійський архітектор Віттіг Грель разом зі своєю командою працює над розробкою чотирьох архітектурних проєктів для відбудови міста в рамках Irpin Reconstruction Summit.

Про це пише «Irpin Reconstruction Summit».

Як стало відомо, минулого тижня Крістіан разом з тимчасово повіреним у справах України в Республіці Чилі Владиславом Богорадом відвідали церемонію відкриття виставки дитячих малюнків про війну «Мамо, я не хочу війни», що відбулася в культурному центрі та музеї чилійської поліції.

«Це справді захоплююче та зворушливо. Захід відвідало багато послів і консулів, чилійська влада та бізнесмени. У своїх промовах, вони були дуже зворушливими, Посол України з гордістю коментував роботу, яку виконує наша команда з Чилі для Ірпеня. Насамкінець класичний оркестр виконав гімн України, виконання якого розчулило всіх відвідувачів», – розповідає архітектор.

«Я запланував зустрічі з послом Польщі, Чехії та з головою МЗС Чилі аби заручитися їх підтримкою та підтримкою інших бізнесменів у Чилі. Та маю ще одну хорошу новинину – ми вже працюємо над ескізним проектом Бібліотечно-культурного центру Товариства письменників і поетів Ірпеня. Ми солідарні з проблемами Ірпеня, і бажаємо сприяти їх вирішенню», – додав Крістіан Віттіг.

 

 Крістіан Віттіг є міжнародним консультантом робочої групи проекту з відновлення «Irpin Reconstruction Summit», який разом з командою з Чилі вже працюють над розробкою 4 архітектурних проектів для Ірпеня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.