Духовне

Архієрейська Божественна Літургія та презентація книг присвячених Ювілею Василіянського Чину Св. Йосафата у Варшаві

15 жовтня 2017 р., в Монастирі Отців Василіян у Варшаві, була відслужена Архієрейська Божественна Літургія та відбулася презентація книг, в рамках урочистого святкування 400-літнього Ювілею Василіянського Чину Св. Йосафата, яке проводиться цими днями в Осідку Провінції Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі.

Архієрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Василій Медвіт ЧСВВ, який проживає у Варшавському монастирі. З ним співслужили: Протоігумен Польської Провінції о. Миколай Козіцький ЧСВВ, Протоігумен Української Провінції Св. Миколая о. Андрій Белеканич ЧСВВ, Консультор Польської Провінції о. Ігор Гарасим ЧСВВ, Ректор Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій о. Пантелеймон Трофімов ЧСВВ (Брюховичі – Україна), о. Василь Парасюк ЧСВВ з Василіянського монастиря у Венгожеві (Польща) та о. д. Піо Павлик ЧСВВ (ВІФБС – Україна).

Літургійний спів провадив Василіянський хор «DEISIS» (Брюховичі – Україна).

На завершення богослужінь, парафіяльні діти склали привітання Отцями Василіянам з нагоди їхнього Ювілею, та присвятили цьому релігійну виставу.

Після Літургії, у підвальному приміщенні храму, відбулася презентація книг, присвячених цьогорічному Василіянському Ювілею:

Презентацію провели отці, які спричинилися до постання та видання цих книг: о. Ігор Гарасим ЧСВВ, о. Василь Парасюк ЧСВВ та о. д. Богдан П’єтночко ЧСВВ.

На початку презентації, вступне слово виголосив Протоігумен о. Миколай Козіцький ЧСВВ, після чого вищезгадані отці розповіли про історію повстання презентованих книг, їхнє значення та зміст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України