Авторські статтіДіаспора

Архієпископ Праги пригостив різдвяним обідом сотні безпритульних

Близько 300 бездомних, малозабезпечених і просто самотніх містян прийшли 25 грудня в Архієпископський палац Празького Граду на традиційний різдвяний обід, організований католицькою благодійною організацією Komunita sant’egidio. Кожного гостя особисто привітав архієпископ Праги кардинал Домінік Дука.

У своєму вітальному слові він привітав усіх присутніх зі святом Різдва, побажав їм здоров’я, різдвяного настрою, і як можна легше пережити нинішню зиму.

Гостей пригощали традиційними чеськими стравами: супом з печінковими фрикадельками, печеною яловичиною вирізкою, запеченою качкою або куркою з овочами і кнедликами. На десерт були різдвяне печиво і фрукти. Кожен учасник обіду також отримав невеличкий подарунок – коробку з ковдрою, шарфом, теплими шкарпетками, набором гігієнічних засобів, невеликим радіоприймачем, свічками та косметикою.

«Ми продовжуємо дуже стару традицію католицької церкви, яка завжди на великі церковні свята брала в костелах і своїх парафіях бідних, нужденних та одиноких людей», – сказала Христина Колдинская з чеського відділення sant’egidio.

У нинішньому році організація нагодувала різдвяним обідом по всьому світу близько 260 тис. осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України