На півночі Іраку археологи знайшли місто бронзового століття

Археологи з Університету Тюбінгена, Німеччина, знайшли на півночі Іраку сліди великого міста, яке існувало в епоху бронзового століття. Поселення знаходиться в 45 кілометрах від баз Ісламської держави.

Розкопки велися вченими з серпня по вересень 2016 року на території біля міста Дакух в Курдистані. Виявилося, що сліди великого міста знаходяться всього в 60 кілометрах від Мосула і 45 кілометрів від місць дислокації терористів ІДІЛ. Поселення почало будуватися приблизно три тисячі років до нашої ери, воно проіснувало 1,2 тисячі років.

Також вченим вдалося виявити місто епохи Аккадської імперії. Саме вона вважається першою імперією в історії на сьогоднішній день.
В ході розкопок стародавнього міста в Іраку вчені натрапили на фрагменти глиняних табличок. Вони відносяться до 1,3 тисячі років до нашої ери і розповідають про існування в цій місцевості храму Адада, у міфології шумерів він є богом блискавок, грому та дощу.

Керівник розкопок заявив, що їх співробітники знаходяться в безпеці незважаючи на те, що роботи ведуться в географічній близькості з ІДІЛ.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh