Авторські статтіНовини

Археологи: У перших цивілізаціях світу панував матріархат

Американські археологи розповіли, що в первісних цивілізаціях у всьму світі у багатьох племен панував матріархат. Про це вчені написали в статті для зарубіжного наукового журналу Nature Communications.

За словами американських фахівців з Університету Пенсільванії, після того, коли розпався первісно-общинний лад утворилися окремі племена, в яких переважно домінували і правили жінки. Це сталося з причини того, що жінки займалися дітьми і сімейним вогнищем, а тому рідко виходили з притулків на полювання і не часто наражали своє життя на небезпеку. Історики вважають, що найбільше матріархат правив на території Америки і в деяких країнах Азії. З часом матріархат поступово перейшов у монархізм, який панував в декількох імперіях. За словами вчених, у наш час у деяких африканських і амазонських племенах, яких не торкнулася цивілізація, досі домінують жінки.

Вчений Дуглас Кеннетт і його колеги знайшли основні докази того, що деякі форми матріархату були і в першій цивілізації Нового світу. Фахівець стверджує, що більше двох тисяч років назад жінок прирівнювали до ангелів, які є посланцями верховних богів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України