Археологи виявили покинутий корабель поблизу США. Фото

Довгий пляж, що тягнеться уздовж східної частини острова Мартас-Віньярда манить туристів і місцевих жителів помилуватися на піщані береги. Південне узбережжя штату Массачусетс славиться нещодавно виявленою вузькою смугою, що появляється в залежності від припливів.

Спершу важко здогадатися, яку ж таємницю зберігає узбережжя. Справа в тому, що під землею знаходиться покинутий столітньої давності корабель, покритий пісками. Більша частина судна залишається невидима для випадкових відпочиваючих. Але кожен раз, коли бушує буря і вітри роздувають піски – видніється той самий старовинний корабель. Виявити історичну знахідку вдалося після урагану “Сенді”, що пронісся над островом в 2012 році.

Для археологів це золота перлина. На думку фахівців, водний транспортний засіб може бути цілком справним, якщо дістати його з-під землі. Експерти додали, навіть водні хробаки і молюски не пошкодили одну з його частин.

Місцеві жителі повідомили, якби не сильні потоки вітру, найімовірніше, ніхто б і не дізнався про знаходження корабля. Час від часу опалубка і залізні болти появляються з піску. Розміри судна близько 70 футів в довжину і 40 футів в ширину і воно розташоване паралельно воді. Науковці не виключають факт викиду корабля на берег, так як в районі Чесапікської затоки часто бушують шторми.

Звернувшись до історії, вдалося дізнатися, що в тому районі затонуло не менше трьох кораблів і відбувалося це в 1850-60 роках. Дослідники мають намір попросити в уряду дозволу на проведення розкопу для вивчення судна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh