Авторські статтіТехно

Археологи виявили покинутий корабель поблизу США. Фото

Довгий пляж, що тягнеться уздовж східної частини острова Мартас-Віньярда манить туристів і місцевих жителів помилуватися на піщані береги. Південне узбережжя штату Массачусетс славиться нещодавно виявленою вузькою смугою, що появляється в залежності від припливів.

Спершу важко здогадатися, яку ж таємницю зберігає узбережжя. Справа в тому, що під землею знаходиться покинутий столітньої давності корабель, покритий пісками. Більша частина судна залишається невидима для випадкових відпочиваючих. Але кожен раз, коли бушує буря і вітри роздувають піски – видніється той самий старовинний корабель. Виявити історичну знахідку вдалося після урагану “Сенді”, що пронісся над островом в 2012 році.

Для археологів це золота перлина. На думку фахівців, водний транспортний засіб може бути цілком справним, якщо дістати його з-під землі. Експерти додали, навіть водні хробаки і молюски не пошкодили одну з його частин.

Місцеві жителі повідомили, якби не сильні потоки вітру, найімовірніше, ніхто б і не дізнався про знаходження корабля. Час від часу опалубка і залізні болти появляються з піску. Розміри судна близько 70 футів в довжину і 40 футів в ширину і воно розташоване паралельно воді. Науковці не виключають факт викиду корабля на берег, так як в районі Чесапікської затоки часто бушують шторми.

Звернувшись до історії, вдалося дізнатися, що в тому районі затонуло не менше трьох кораблів і відбувалося це в 1850-60 роках. Дослідники мають намір попросити в уряду дозволу на проведення розкопу для вивчення судна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України