Археологи: Содом і Гоморру буквально знищив вогонь та сірка, що падали з неба

Група археологів та науковців зазначають, що знайшли переконливі докази того, що регіон, де існували міста Содом і Гоморра, був насправді зруйнований метеоритом, що вибухнув в небі, розкинувши на землю частинки високої температури, піднявши температуру до тисяч градусів. Така версія науковців підтверджує дані, що містяться у книзі буття Старого Завіту.

Відповідно до їхньої теорії, метеорит вибухнув із силою десяти мегатонних атомних бомб на висоті близько одного кілометра над північно-східною частиною Мертвого Моря, знищивши усе населення в радіусі 25 кілометрів.

Дослідники представили свою знахідку в листопаді на щорічній зустрічі Американської школи східних досліджень, а теорію розвивали від 2015 року. Вони вважають, що докази від радіокарбонного обчислення показують, що на цій території процвітала цивілізація впродовж близько двох тисячоліть, до близько 1700 року до Христа, а потім болотно-цегляні стіни зникають, залишивши лише кам’яні основи.

Двоє дослідників вважають, що внаслідок вибуху на землю в цьому регіоні падала платина, а також розплавлена лава, джерелом яких був метеорит, враховуючи те, що платина у великій концентрації знаходиться в метеоритах, а не на Землі.

За підрахунками дослідників, від 40 до 60 тисяч людей, що населяли цей регіон, були вбиті, а територія площею 500 км.кв. була ненаселеною впродовж 600-700 років. Вони вважають, що ця територія була позбавлена верхнього шару ґрунту, а сіль з Мертвого моря була розкидана по всій території, зруйнувавши родючість землі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh