Авторські статті

Арестович: Що означало вчорашнє шоу президента на сході?

Що ж означає вчорашня, постановочна сцена, коли поліцейський Вадим Троян завів президента країни до групи озброєних невідомих, які посіли оборону в безпосередній близькості до лінії бойового зіткнення?

Про це запитує Олексій Арестович на своїй сторінці у Фейсбук.

1. Варіанти:

а) Зеленський йшов туди під дуже серйозні, формально обумовлені гарантії безпеки, в іншому випадку УДО ніколи б його туди не допустило.

б) рішення було спонтанним, на місці. В такому випадку гарантією виступав сам Троян, заступник міністра внутрішніх справ.

У будь-якому випадку, організована злочинна група осіб зі зброєю була раніше пропущена в зазначений район конкретними співробітниками / військовослужбовцями МВС України, які несли службу в конкретний час, на конкретному КПП, забезпечуючи режим.

2. Це означає, що вчора реалізовувався сценарій керівництва МВС, простими словами – «підстава».

Ідея проста:

– в зіткненні з добровольцями (ветеранами «Азова», функціонерами «Національного корпусу»), Зеленський втрачає обличчя, в тому чи іншому варіанті: або програючи суперечку, що знімається на камеру (повторення сценарію візиту Порошенко в штаб «Азова» в Новолуганське), або грубіянить у відповідь, що теж його прикрашати.

Зеленський перебиковав «азовців», дія пішла за другим варіантом.

Меседж, який осідає в мізках небайдужих громадян:

– «добровольці« Нацкорпуса »- єдині, хто на ділі протистоїть биковатому хамові, що здає країну».

Попутно підставляється армія, «… яка допустила присутність озброєних осіб в зоні відповідальності».

Словом, продовжує реалізовуватися сценарій керівництва МВС на приватизацію протесту «Національним корпусом», і переміщення Авакова в позицію, коли він виступає єдиним гарантом дозволу непростій ситуації конфлікту по лінії «ВП – добровольці».

Перша дія цього сценарію ми побачили в день підписання формули Штайнмайера на Майдані, під стелою.

Тоді повністю перехопити протест Нацкорпусу не вдалося, на заваді інші ветерани.

Дія триває.

У мене в зв’язку з цим кілька запитань:

1. Навіщо ви всі дружно працюєте тільки на одну зі сторін у боротьбі жаби і гадюки? .. перепостуючи, коментуючи, розганяючи? .. я теж не люблю Зеленського.

Чи означає це, що я повинен працювати на Авакова? ..

Працюйте на себе.

2. Віддає Зеленський і його оточення собі звіт, що його міністр МВС завів його на чисту підставу і ця підстава вдалася? ..

3. Віддає чи собі звіт Зеленський і його оточення, що була ненульова ймовірність перекладу сцени в збройне зіткнення із застосуванням зброї, де його особиста безпека і наступні події в масштабах країни, були б кілька проблем? ..

Що його підставили на стрілку, під стовбури?

4. Віддає чи собі звіт Зеленський і його оточення, яку гру грає керівництво МВС проти нього особисто і скільки він збирається це терпіти? ..

5. Віддає чи собі звіт керівництво «Руху опору капітуляції», яке місце в протесті займає Нацкорпус / керівництво МВС і які цілі переслідує, а тому числі, за рахунок інших учасників протесту? ..

6. Віддає чи собі звіт в планах / дії керівництва МВС керівництво СБУ / Збройних Сил? ..

7. Чи розуміють всі учасники цього дії, що голова дана людині, щоб думати, а жопа – щоб сидіти, а не навпаки? ..

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України