Авторські статті

Арестович: Коли гопники стикаються з системною політикою навіть обмежена турецька операція може обнулити багаторічні російські зусилля

Ідліб-3. Турецька операція в провінції Ідліб з ранку отримала офіційну назву: – «Весняний щит».

З процедурної точки зору, це означає, що планування завершено, і операція переходить в активну фазу. Про це повідомив Олексій Арестович.

І результати, так би мовити, не змусили себе чекати:

– збиті кілька сирійських (російських?) БПЛА (потребує перевірки), два сирійських бомбардувальника Су-24 (достовірно), знищені два ЗРК «Бук», і навіть С-300 (потребує перевірки).

Причому, Су-24 збиті в повітряному бою, турецьким Ф-16

Вбито ще одного сирійського генерала, легенду сирійської армії, що відповідав за багато специфічних операцій, аналог іранського генерала Сулеймані.

Затримано кілька «журналістів» турецького філії російського пропагандистського каналу «Sputnik”, їх звинувачують в розпалюванні сепаратизму.

Турки діють комплексно

Їх задум, судячи з усього, полягає в тому, щоб повітряними і ракетно-артилерійськими ударами позбавити сирійські угруповання боєздатності і змусити відступити за лінію, позначену Астанінськими угодами, без вступу в наземні битви.

Але і до наземної фази, судячи з концентрації піхотних і танкових підрозділів, вони готові.

Вище військове керівництво Туреччини знаходиться на передових пунктах управління.

Росіяни сидять тихо, як щури, в який раз по-зрадницькому кинувши найближчого союзника, на запрошення якого і знаходяться в країні.

Турки дуже чітко і недвозначно запропонували їм заткнутися, сховатися і не відсвічувати, що хоробрі російські витязі слухняно і виконали.

Тим часом, з огляду на те, що найбільш боєздатні підрозділи Асада стягнуті на північ потроху піднімаються бунти і повстання в раніше «звільнених» містах і провінціях, зокрема, в Дараа.

Таким чином, навіть обмежена турецька операція істотно здатна похитнути стійкість режиму в Дамаску і обнулити багаторічні російські зусилля.

Так буває, коли гопники стикаються з системною політикою.

На світлині:

– турецька пілот тримає плакат: «Росіяни, мали ми вас, шлюхіни діти».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України