Авторські статті

Арестович: Коли гопники стикаються з системною політикою навіть обмежена турецька операція може обнулити багаторічні російські зусилля

Ідліб-3. Турецька операція в провінції Ідліб з ранку отримала офіційну назву: – «Весняний щит».

З процедурної точки зору, це означає, що планування завершено, і операція переходить в активну фазу. Про це повідомив Олексій Арестович.

І результати, так би мовити, не змусили себе чекати:

– збиті кілька сирійських (російських?) БПЛА (потребує перевірки), два сирійських бомбардувальника Су-24 (достовірно), знищені два ЗРК «Бук», і навіть С-300 (потребує перевірки).

Причому, Су-24 збиті в повітряному бою, турецьким Ф-16

Вбито ще одного сирійського генерала, легенду сирійської армії, що відповідав за багато специфічних операцій, аналог іранського генерала Сулеймані.

Затримано кілька «журналістів» турецького філії російського пропагандистського каналу «Sputnik”, їх звинувачують в розпалюванні сепаратизму.

Турки діють комплексно

Їх задум, судячи з усього, полягає в тому, щоб повітряними і ракетно-артилерійськими ударами позбавити сирійські угруповання боєздатності і змусити відступити за лінію, позначену Астанінськими угодами, без вступу в наземні битви.

Але і до наземної фази, судячи з концентрації піхотних і танкових підрозділів, вони готові.

Вище військове керівництво Туреччини знаходиться на передових пунктах управління.

Росіяни сидять тихо, як щури, в який раз по-зрадницькому кинувши найближчого союзника, на запрошення якого і знаходяться в країні.

Турки дуже чітко і недвозначно запропонували їм заткнутися, сховатися і не відсвічувати, що хоробрі російські витязі слухняно і виконали.

Тим часом, з огляду на те, що найбільш боєздатні підрозділи Асада стягнуті на північ потроху піднімаються бунти і повстання в раніше «звільнених» містах і провінціях, зокрема, в Дараа.

Таким чином, навіть обмежена турецька операція істотно здатна похитнути стійкість режиму в Дамаску і обнулити багаторічні російські зусилля.

Так буває, коли гопники стикаються з системною політикою.

На світлині:

– турецька пілот тримає плакат: «Росіяни, мали ми вас, шлюхіни діти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh