Авторські статтіТехно

Apple запатентувала смартфон з одночасною підтримкою Face ID Touch ID

Багато власників iPhone або iPad з Face ID ніколи не захочуть повертатися до Touch ID, але у старої технології є свої шанувальники. Патент Apple показавши майбутній iPhone, об єднує обидві форми технології біометричної аутентифікації.

Патент смартфона, виявлений компанією Patently Apple, починається з опису проблем, пов’язаних з двовимірними системами розпізнавання осіб, які мають високу ступінь відхилення при правильній реалізації.

Методи реалізації біометричної аутентифікації з використанням електронних пристроїв, як правило, обтяжливі. Наприклад, деякі існуючі методи, такі як ті, які спрямовані на розпізнавання осіб, які вимагають, щоб користувач майже ідеально поєднував біометричний ознака однаковим чином як під час реєстрації, так і на кожній ітерації аутентифікації.

Відхилення від вирівнювання біометричного елемента часто призводить до помилкового негативного результату. У результаті користувачеві необов’язково потрібно надмірно виконувати декілька ітерацій біометричної аутентифікації або, за бажанням, не рекомендується використовувати біометричну аутентифікацію.

З цієї причини Apple вибрала систему камер TrueDepth, щоб замість цього використовувати 3D-зображення для ідентифікації особи.

Тім не менше, частина патентом підвищує ймовірність того, що як Face ID, так і Touch ID будуть включені в один і той же пристрій. Наведене вище зображення показує, що пристрій спочатку намагається ідентифікувати особу, а якщо це не вдається, потім пропонує Touch ID в якості запасного варіанту. Відкат пароля також показань.

На малюнках показано телефон з апаратним сенсором, але Apple часто використовує застарілі схеми для ілюстрації принципів. Якщо Apple пропонує iPhone з обома методами аутентифікації, він майже напевно буде з Touch ID, вбудованим в дисплей.

У патенті також згадується як технологія розпізнавання осіб, яка може використовуватися з розумними годинами. В годинах Apple нинішнього покоління, звичайно, немає камери, не кажучи вже про систему TrueDepth, необхідної для ідентифікації особи.

Взагалі-то не рекомендується читати занадто багато в патенті. Фахівці попереджають, що Apple патентує більше промов, ніж коли-небудь, вона також має звичку використовувати в своїх додатках максимально широкий язик, щоб охопити всі основи. Це найбільш вірогідне пояснення посилання на Face ID щодо розумних годин.

Альо технологія рухається далі. Ми вже бачили датчики відбитків пальців, вбудовані в дисплеї телефонів Android, а це означає, що технічно можливо об’єднання єднати деякі версії Face ID Touch ID iPhone. І в якийсь момент можна буде розташувати камери під робочою частиною дисплея (а не «дірою в дисплеї», яку використовують деякі пристрої Android). На цьому етапі вбудовування Face ID Apple Watch також буде цілком здійсненним варіантом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України