Авторські статтіТехно

Apple закликає знімати одностатеві весілля на iPhone X

Корпорація Apple випустила новий рекламний ролик своєї продукції. В ньому закликають знімати одностатеві весілля на пристрій iPhone X.

Керівництво корпорації Apple вирішило провести нову рекламну компанію своєї продукції. Для цього були задіяні кращі рекламщики, які створили революційний рекламний продукт.

Хоча для деяких шанувальників продукції Apple такий рекламний продукт виявився дещо специфічним, адже в ньому закликають знімати весілля людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією на iPhone X. Повідомляється, що в ролику показано, як два гея кружляють у своєму першому подружньому танці, а навколишні знімають їх на мобільний пристрій від компанії Apple.

Нагадаємо, що вже до кінця 2018 року в компанії планують випустити на ринок три нові моделі iPhone. Імовірно, що одна з моделей буде мати найбільший екран, а друга – бюджетна. Про особливості третьої новинки не повідомляється.

Керівництво компанії поки не відреагувало на негативні коментарі, які користувачі залишили під новим рекламним роликом компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України