Авторські статтіТехно

Apple зможе викласти дані користувача в мережу при видаленні Apple ID

Нещодавно уряд Китаю прийняв закон, який зобов’язує всі компанії зберігати дані користувачів тільки в країні, де вони проживають, тобто в Китаї. На тлі цього один з користувачів подзвонив в офіційну службу підтримки Apple і попросити видалити його аккаунт Apple ID. Однак його почали шантажувати і погрожувати викласти особисті файли в мережу.

За один день до переносу даних з дата-центрів Apple в руки китайського уряду місцевий житель вирішив повністю видалити свій аккаунт. Він подзвонив у «яблучний» сервісний центр і попросив видалити його Apple ID, мабуть остерігаючись, щоб його файли не потрапили в урядові руки.

Як повідомляють ЗМІ, співробітник Apple спочатку переконував чоловіка в тому, що запис видаляти не потрібно. Але це не спрацювало на рішучого китайця. Тоді він попросив чоловікові дати його облікові дані, тобто логін і пароль. Після цього співробітник зайшов в iCloud користувача, а потім відразу ж став погрожувати китайцеві викласти всі дані у відкритий доступ.

Сам же користувач не розгубився. Він повісив трубку і написав скаргу на співробітника Apple. За даними ЗМІ, співробітник-шантажист звільнився з Apple ще місяць тому. Але із-за особливостей місцевого законодавства був змушений працювати технічним консультантом до того моменту, поки йому не знайдеться заміна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.