Apple зможе викласти дані користувача в мережу при видаленні Apple ID

Нещодавно уряд Китаю прийняв закон, який зобов’язує всі компанії зберігати дані користувачів тільки в країні, де вони проживають, тобто в Китаї. На тлі цього один з користувачів подзвонив в офіційну службу підтримки Apple і попросити видалити його аккаунт Apple ID. Однак його почали шантажувати і погрожувати викласти особисті файли в мережу.

За один день до переносу даних з дата-центрів Apple в руки китайського уряду місцевий житель вирішив повністю видалити свій аккаунт. Він подзвонив у «яблучний» сервісний центр і попросив видалити його Apple ID, мабуть остерігаючись, щоб його файли не потрапили в урядові руки.

Як повідомляють ЗМІ, співробітник Apple спочатку переконував чоловіка в тому, що запис видаляти не потрібно. Але це не спрацювало на рішучого китайця. Тоді він попросив чоловікові дати його облікові дані, тобто логін і пароль. Після цього співробітник зайшов в iCloud користувача, а потім відразу ж став погрожувати китайцеві викласти всі дані у відкритий доступ.

Сам же користувач не розгубився. Він повісив трубку і написав скаргу на співробітника Apple. За даними ЗМІ, співробітник-шантажист звільнився з Apple ще місяць тому. Але із-за особливостей місцевого законодавства був змушений працювати технічним консультантом до того моменту, поки йому не знайдеться заміна.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh