Техно

Apple у вересні не представить новий iPhone із-за падіння продажів

Аналітики компанії відзначили падіння виручки від смартфонів на тлі зростаючої популярності Apple Watch.

Незважаючи на те, що в цьому році компанії Apple виповнилося 43 роки, культовий статус виробник придбав порівняно нещодавно — після випуску смартфонів iPhone. За 12 років смартфони стали найпопулярнішим продуктом компанії, обійшовши за продажами персональні комп’ютерній комп’ютери та ноутбуки. Тім не менш, аналітики пророкують кінець епохи пристрої Apple не представити новий iPhone з-за падіння продажів, упевнений експерт. Думка базується на звіті аналітиків Apple.

Так, за підсумками минулих трьох місяців прибуток від продажів iPhone вперше з 2020 року склала менше половини доходу американської компанії. Це головне джерело прибутку, але вже в наступному кварталі розстановка сил може змінитися. Так, світові продажі годинників Apple Watch зросли на 50% порівняно з минулим роком, а прибуток від сервісів досягла рекордних значень.

За 3-й квартал користувачі сервісів Apple принесли компанії 27,9 млрд$, що на 13% вище показників минулого року. Також за минулі три місяці Apple реалізували на 11% більше комп’ютерів родини MAC, а приріст продажів планшетів iPad склав 8%.

Аналітики впевнені, що подібна тенденція може перетворити iPhone в один з найбільш збиткових продуктів компанії. Більш того, на успіх IPhone 11 не сподіваються навіть керівники американської компанії — відомо, що новинка стані «проміжною ланкою» між існуючою лінійкою і перспективним iPhone 12. Вже відомо, що наступний смартфон не буде підтримувати мережі 5G, а його дизайн неприємно здивував навіть фанатів марки. Не виключено, що модель випускають для того, щоб не переривати цикл оновлень і «дотягнути» до наступної вдалої моделі.

Apple в сентябре не представит новый iPhone из-за падения продаж – Эксперт

Експерти вважають, що подібна стратегія може остаточно погубити мобільний підрозділ компанії. Зважаючи на те, що мережі п’ятдесят п’ятого покоління в найближчі роки стануть стандартом на світових ринках, iPhone 11 може стати просто непотрібним. Нагадаємо, флагмани від Samsung, Huawei і Meizu вже підтримують 5G.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України