Поради

Apple Watch Ultra – справжній титан у світі гаджетів

Apple Watch Ultra є одним з найбільш очікуваних гаджетів від Apple. Це не просто smart-годинник або покращена версія попередніх моделей. Це справжній монстр, який може з легкістю витримати найжорстокіші умови без жодних змін в працездатності. Все те, що раніше здавалося неймовірним, тепер можна протестувати самостійно. На що ж насправді здатні Apple Watch Ultra? Давайте дізнаємось.

Більше потужності та робочих годин

Заряд батареї дозволяє використовувати годинник в стандартному режимі 36 годин, що вдвічі перевищує показники стандартних моделей від Apple. До того ж, якщо ввімкнути режим економії заряду, пристрій пропрацює 60 годин. Заряджання відбувається досить швидко, і після короткої паузи Ви зможете знову повернутися до активного користування.

Солідний запас міцності

Ми звикли сприймати вираз про титановий корпус як щось абстрактне, але не цього разу. Так, корпус Apple Watch Ultra зроблений з титану та має додатковий захист з сапфірового скла. Це робить пристрій майже не сприйнятливим до падінь або ударів. Впали з велосипеду? Трагедії не станеться – годинник продовжить працювати у звичному режимі.

Фіксація місцезнаходження та допомога при ДТП

Завдяки оновленим функціям GPS та наявності двочастотного трекера Ви можете визначити власне місцезнаходження як в межах міста, так і на природі поза населеними пунктами.

Для автомобілістів архі важливою буде система Crash Detection. Вона дозволяє зафіксувати момент потрапляння в аварію та допоможе вийти на зв’язок. Якщо протягом 10 секунд після інциденту користувач не дає відповіді, система автоматично надсилає повідомлення до служб порятунку. Це діє не тільки для тих, хто сидить за кермом, але й для пасажирів будь-якого виду транспорту. Достатньо увімкнути функцію через налаштування, і вона автоматично спрацює тоді, коли це буде необхідно.

Швидка покупка Apple Watch Ultra в Apple Room

Це далеко не всі опції, доступні користувачам, і коли Ви отримаєте омріяний пристрій, то зможете протестувати їх повноцінно. А якщо Ви не хочете проґавити цю можливість, хорошим рішенням буде зробити передзамовлення в Apple Room. Таким чином Ви не тільки “забронюєте” собі новенький годинник, але й зможете визначитись з його базовими характеристиками (колір пристрою та тип ремінця). Також за бажанням можна оформити гарантію на рік чи два (доступні різні опції).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України