Новини

Apple Watch Ultra 2: Що нового

Apple Watch Ultra – інноваційна модель розумного годинника, яка була вперше представлена ​​на ринку восени 2023 року. Вона відрізняється більш розширеним функціоналом та більшою практичністю порівняно з попередніми версіями, дозволяє контролювати різні показники здоров’я, а також налаштовувати фізичну активність та відстежувати усі заняття спортом. Виробник заявив, що помітно пропрацював Apple Watch Ultra 2, що додали в смарт годинник?

Вони перенесли кілька важливих змін, у тому числі й програмному забезпеченні, що зробило гаджет більш практичним, довговічним та високоточним. Розгляньмо, якими характеристиками відрізняються Apple Watch Ultra 2, що додали в нову версію і як це впливає на роботу з розумним годинником?

Інновації дизайну та дисплея Apple Watch Ultra 2

Перш ніж розбирати основні функції Apple Watch Ultra 2, давайте ознайомимося з дизайном розумного годинника. На вигляд вони мало чим відрізняються від попередніх версій. Це не дивно, виробники вже розробили оптимальну форму та розміри екрану розумного годинника для максимальної практичності їх використання.

Дисплей 49 мм має роздільну здатність 410 x 502. Для додаткового захисту екрана використовується сапфірове скло. Apple пропонує кілька різних ремінців на розумний годинник, який ви можете змінювати під настрій, підбираючи відповідний відтінок або під тип активності. Наприклад, водонепроникні – для плавання у басейні чи морі.

b0eZ8bh9HpE_4xCtalb2f2jX_RaEyAYbV0D-32W_Kl2ullAtilWysho7Tm_gZSsKjsklsUaLPeHzrRd7sG3qEKHQHY9umEylFdf_4KMzZCVr7ypjHfZuGALR2z4yWtj18iY9L234JqPCB6CwIKIA28M

Особливістю розумного годинника є максимально яскравий дисплей. Навіть у порівнянні з попередніми версіями, що також відрізнялися високою чіткістю зображень, у тому числі і в умовах яскравого освітлення простору. Тут різниця помітна не озброєним оком. Нові моделі мають яскравість 3000 нит. Ви можете спостерігати будь-які деталі на дисплеї, навіть перебуваючи під прямим сонячним промінням. Яскравість легко регулюється та адаптується під умови освітлення.

Нові функції Apple Watch Ultra 2

Які функції дійсно додали в новій моделі розумного годинника – Apple Ultra 2 пропонує інноваційний підхід до управління гаджетом. Зокрема, функцію подвійного дотику. Розумний годинник розпізнає ще більше жестів, дозволяючи швидше і простіше розблокувати екран за потреби. Що робить процес керування гаджетом максимально простим. Ви можете здійснювати його навіть однією рукою. Навіть без особливого дотику до дисплея. Як працює функція подвійного дотику:

  1. Вказівним і великим пальцями торкніться стрілок розумного годинника.
  2. Там відразу відкриються базові налаштування та функціонал Apple Watch Ultra 2. У тому числі і Smart Stack.
  3. За допомогою подвійного дотику ви можете також встановлювати таймер, починати або зупиняти відтворення музики, налаштовувати будильник, відповісти на телефонний дзвінок або завершити його, зробити фотографію за допомогою пульта дистанційного керування, що під’єднано до розумного годинника.

oTzzPw3TEaJR0omA6CyHEQ0lZ99JY3Sk7-ZdZx7ciosRO9F97K4IPSrqpkH3om9ieVUaaBP8dJB7KQhKtgJZHFglVH_-NwIclyrYEmhTXC4c7mXwZQ1ZRhT56HxY49QR-hGyY-ypF_yk9YdTHcSZVT8

Серед інших корисних функцій:

  • підтримка Bluetooth;
  • GPS навігатор для складання маршрутів;
  • програма для дайверів Oceanic+;
  • вимірювання серцевого ритму;
  • абсолютна сумісність із Siri та можливість задавати команди голосом;
  • додаткові інструменти підтримки ментального здоров’я.

Крім цього, Apple Watch Ultra 2 може похвалитися високоточною сучасною технологією Neural Engine, яка швидко та без похибки обробляє дані з датчика серцевого ритму, а також акселерометра, гіроскопа тощо. Найдрібніші зміни руху – це відстежується і контролюється. І головне, завдяки жесту подвійного дотику керувати цими функціями можна набагато простіше.

Магазин електроніки Mobileplanet.ua

Ви можете купити Apple Watch за найкращою ціною в Україні в інтернет-магазині електроніки та побутової техніки https://mobileplanet.ua У нашому каталозі представлено вичерпний асортимент годинників Apple.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України