Apple Watch 4 допоможе виміряти ЕКГ

«Розумний» годинник після оновлення отримають додаткові функції. Тепер вони зможуть виробляти елементарні заміри стану здоров’я свого власника.

Популярність Apple Watch 4 зростання з кожним днем, що спонукає розробників постійно модернізувати їх. Стало відомо, що після оновлення watchOS 5.1.2. годинник отримають нові можливості – тепер з їх допомогою можна виміряти ЕКГ. Багато шанувальників даного гаджета очікували такого оновлення і повідомили, що тепер зможуть контролювати своє здоров’я і вчасно вживати необхідні заходи по його відновленню. Розробники розповіли, що для проведення вимірів потрібно буде утримувати палець на цифровий коронці протягом 30 секунд.

Оновлення буде доступно на території США, вихід в інших країнах поки що невідомий. Дана проблема легко вирішується за допомогою зміни регіону у налаштуваннях Apple Watch, після установки не будуть відрізнятися від інших. Для користувачів з інших країн оновлення будуть доступні пізніше, але точної дати не відомо. Дата виходу watchOS 5.1.2. поки що невідома, операційна система існує тільки в бета-версії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh