Авторські статтіТехно

Apple Watch 4 допоможе виміряти ЕКГ

«Розумний» годинник після оновлення отримають додаткові функції. Тепер вони зможуть виробляти елементарні заміри стану здоров’я свого власника.

Популярність Apple Watch 4 зростання з кожним днем, що спонукає розробників постійно модернізувати їх. Стало відомо, що після оновлення watchOS 5.1.2. годинник отримають нові можливості – тепер з їх допомогою можна виміряти ЕКГ. Багато шанувальників даного гаджета очікували такого оновлення і повідомили, що тепер зможуть контролювати своє здоров’я і вчасно вживати необхідні заходи по його відновленню. Розробники розповіли, що для проведення вимірів потрібно буде утримувати палець на цифровий коронці протягом 30 секунд.

Оновлення буде доступно на території США, вихід в інших країнах поки що невідомий. Дана проблема легко вирішується за допомогою зміни регіону у налаштуваннях Apple Watch, після установки не будуть відрізнятися від інших. Для користувачів з інших країн оновлення будуть доступні пізніше, але точної дати не відомо. Дата виходу watchOS 5.1.2. поки що невідома, операційна система існує тільки в бета-версії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України