Авторські статтіТехно

Компанія Apple вперше запатентувала «військовий» додаток

До цього часу Apple презентувала себе як виробник техніки виключно для користувацьких цілей рядового споживача. Тепер компанія зайнялася виробництвом військової електроніки та зареєструвала додаток, який створений для ВПС США.

Як повідомляється в західній пресі, нове програмне забезпечення створене для військових потреб США. Завдання програми, створеної компанією, контролювати поворотно-зчіпну систему механізмів американського дволанкового всюдихода. Апарат, на який можна буде встановлювати таке програмне забезпечення, повинен бути створений за типом Bandvagn 202, який вироблений компанією Volvo для потреб швейцарської армії.

Допомогу щодо створення додатку Apple надала компанія зі Швеції – BAE Systems H?gglunds Aktiebolag. Вірніше, мова йде лише про один з підрозділів величезної міжнародної компанії по виробництву військової техніки, яка розташована в Швеції.

Додаток Apple покликаний здійснювати контроль над осями всюдихода в повністю автоматичному режимі. Також при потребі система зможе змінювати роботу тієї чи іншої осі за призначенням оператора.

Деякі експерти прогнозують, що в майбутньому таке програмне забезпечення цілком можна буде використовувати і в мирних цілях. Така доля спіткала не одне, створене колись для військових потреб. Взяти, наприклад, автопілот або систему навігації GPS. Однак співробітники компанії Apple поки не готові якось коментувати подібні прогнози.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України