Apple створює ОС для розумного авто – електромобілем буде керувати Siri?

У 2020 році компанія представить SiriOS, яка стані бортовим комп’ютером для iCar.

Інтернет вабить багатьох. Ось і Apple вирішили заглибитися в новий сегмент технологій. Раніше саме купертіновці разом з Samsung були передовиками технології “розумного будинку”, а зараз їх наздоганяють всі, кому тільки захочеться. Однак компанія вирішила не «пасти задніх» і зробити хід конем, розробивши нову операційну систему і електромобіль.

Інтернет — це та сама технологія розумного будинку, тільки в розширеному форматі. Річчю тут може виступати будь-який предмет. Мова йде про холодильники та кавоварки з виходом в інтернет, тобто всією побутовою техніком і буквально всім будинком можна буде управляти зі смартфона, видалено. Нещодавно стало відомо, що Apple почала робити важливі кроки в цьому напрямку.

Компанія почала розробку нової ОС, яку назвали SiriOS. Це дозволить не тільки розширити екосистему голосового помічника Siri, але і впровадити її в абсолютно новому пристрої. Одним з них може бути розумний автомобіль iCar від Apple, над яким компанія працює ще з 2015 року. За відомими даними, SiriOS планують представити вже в 2020 році. Першим пристроєм на операційній системі буде розумна колонка HomePod, однак, недавні патенти і сливи показали, що в 2020 році фанатів Apple чекає сюрприз у вигляді презентації довгоочікуваного розумного електромобіля.

Мова піде про можливу iCar — її зараз називають Project Titan. Новини про неї з’являлися в далекій 2015 році, але тільки зараз склалися всі умови для тестування розумної машини. Розробка і початок поширення мереж 5G разом з новою SiriOS послужать відмінною основою для електромобіля. Крім того, нещодавно Apple зробила кілька патентів по влаштуванню датчиків бампера і підвіски. Все це вказує на те, що компанія активно працює над Project Titan, або iCar. Машину можуть показати вже в 2020 році разом з SiriOS.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh