Авторські статтіНовини

Apple прийняла рішення відмовитися від розробки власного авто

Apple згортає проект по створенню свого власного автомобіля і не передбачає найближчим часом повертатися до цього напрямку. На думку деяких експертів, «яблучна» компанія мала намір створити безпілотник.

Ще в 2014 році з’явилися чутки про те, що Apple почала розробку власного авто з робочою назвою iCar. Пізніше в Силіконовій долині були помічені автомобілі, позначені логотипом компанії, які мають на своєму даху якесь додаткове обладнання, що дозволяло припустити розробку нового безпілотника. При цьому, фахівці відзначають, Apple жодного разу не давала офіційної інформації про проект створення свого автомобіля.

У той час проект з назвою Titan існував, але не довго. На початку 2016 року з нього пішов керівник, яким був Стів Задескі, а в даний час його покинули кілька сотень проектувальників.

За даними ЗМІ, в подальшому Titan займеться розробкою систем автономного керування авто і не більше того. А помічені в Силіконовій долині автомобілі від Apple з дивним обладнанням могли бути зовсім не дослідними зразками безпілотників, а звичайними авто, які за допомогою встановлених на них приладів збирали дані для складання карт або чогось подібного.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України