Авторські статтіТехно

Apple придбала компанію з виробництва лінз для окулярів доповненої реальністі

На порталі компанії Akonia Holographics говориться, що продукція відрізняється високою продуктивністю, прозорістю, а також дешевизною.

Також розробники Akonia Holographics підкреслюють, що для створення лінз використовували самі легкі матеріали, а також вже є плани щодо поліпшення подальших компонентів для окулярів. Представники Apple вважали за краще не поширюватися про деталі майбутньої угоди, лише уточнивши, що іноді націлюються на ту чи іншу невелику компанію, проте це «робочий момент».

Apple купит компанию по производству линз для очков с дополненной реальностью

Експерти припускають, що якщо американський технологічний гігант дійсно купити Akonia Holographics, то це суттєво прискорить роботу з виробництва «розумних» очок. Хоча раніше керівництво компанії затверджують, що сучасні технології не достатня розвинені для підтримки пристроїв з доповненою реальністю. Вийти «розумні» окуляри можуть не раніше 2021 року. Поки робота над цим пристроєм лише ведеться, є інформація про новинку, яку Apple продемонструє вже в наступному місяці – Apple Watch Series 4. У цих «розумних» годинах дисплей не буде мати рамок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України