Авторські статтіТехно

Apple представити iPhone з потрійною камерою для доповненої реальності і 3D-фото

Аналітики вважають, що три об’єктива дозволяє захоплювати зображення з різних кутів. Крім того, це підвищить якість зйомки. Також вважається, що система True Depth з’явиться і в основних камерах. Відповідати вона буде не за розблокування, а за режими AR.

Аналітик Джайлін Лю у своєму інтерв’ю для Economic Daily News заявивши, що в 2019 році американська корпорація Apple представити мінімум один iPhone з потрійною камерою. Вважається, що модуль повинен поліпшити якість зйомки, хоча в цьому плані корпорація залишається беззаперечним лідером на ринку.

Крім того, iPhone з трьома об’єктивами отримає нові функції. Наприклад, лінзи зможуть робити якісь 3D-фотографії. Також основна камера буде використовуватись для доповненої реальності, адже Apple намагається активно просунути цю технологію, представивши роботу AR на iPhone X. Можливо, що третя камера буде мати можливість для довгого фокусної відстані, щоб забезпечувати триразовий зум.

За словами Лю, нові iPhone отримає для основної камери технологію True Depth. Проте, як вона буде реалізована і навіщо вона взагалі – аналітик не розповів.

Варто відзначити, що це все слова фахівця, який з Apple нічого спільного не має. Все, про що він заявивши, підвищить вартість iPhone не на одну сотню доларів. Тому такий крок з боку корпорації буде малоймовірний. Тим більше Apple, як очікується, повинна приділити більшу увагу “залозу” з акумуляторів і внутрішнього софту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.