Техно

Apple буде стежити за циклами росіянок

Watch Series 5 збирають все більше інформації про здоров’я і передають її американським ученим

10 вересня в Театрі Стіва Джобса Apple представила нові гаджети. Крім нудних iPhone 11, компанія показала 5 серію годинника Watch, яка викликала підозру в мережі.

Watch Series 5 розширять функціонал і навчаться стежити за циклами росіянок. Справа в тому, що Apple навчила годинник вимірювати серцевий ритм і менструальні цикли жінок за допомогою утиліти «Cycle Tracking».

Крім цього, годинник проводять в ЕКГ, де відстежують якість сну і місце розташування людини. Щоб підключити частину функцій потрібно зареєструватися в додатку Apple Research, провідному дослідження виходячи з отриманих результатів. Однак для реєстрації у програмі необхідно ввести особисті дані.

У Мережі вважають, що Apple збирає інформацію для аналізу стану здоров’я людей. За допомогою Watch 5 Apple дізнається маршрути людей, домашні адреси та контактні дані, а також стан здоров’я. Примітно те, що всі дані будуть оброблятися в американському центрі, без залучення фахівців.

У Мережі стурбовані такою витоком інформації, оскільки неясно як американські вчені використовують отримані дані.

Також неясно, як Apple убезпечить особисті справи з медичною інформацією. За минулий рік почастішало кількість хакерських атак і витоків інформації в компаніях техно-гігантах. Програма Apple Research працює з науковцями університетів США і саме вони можуть стати слабкою ланкою в ланцюжку злому.

Тим не менш, в 2019 році росіяни в безпеці, оскільки до кінця року дослідницька програма доступна тільки в США. Надалі Apple планує розширити її вплив і поширити по всьому світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України