Авторські статтіТехно

Apple активувала на Різдво в 2,5 рази більше пристроїв, ніж Samsung

125 грудня 2015, в день, коли весь католицький світ святкує Різдво, у світі було продано кілька десятків мільйонів пристроїв на iOS і Android. Незважаючи на непримиренну ворожнечу між платформами, в сукупності мобільні гаджети Apple і пристрої на базі операційної системи Google поставили рекорд приросту аудиторії, нових активацій і завантажень додатків, констатують аналітики Flurry.

Flurry вивчила кількість активацій нових пристроїв і завантаження програм в період з 19 по 25 грудня. За результатами дослідження, 49,1% всіх активованих в цей час нових гаджетів були випущені саме компанією з Купертіно. Даний результат виявився трохи гірше торішнього – в 2014 році частка Apple становила 51,3%.

2

Що стосується найближчого переслідувача купертіновців, компанії Samsung, то на частку її продукції припало 19,8% різдвяних подарунків – в 2,5 рази менше. У Flurry вважають, що успіхи південнокорейського бренду пов’язаний з високим попитом на смартфони Samsung Galaxy Grand Prime, Core Prime і Galaxy S6.

3

На третьому місці за кількістю активацій йде Nokia – 2,0%. Замикають п’ятірку LG і Xiaomi з показниками 1,7% і 1,5% відповідно.

4

Аналітики Flurry відзначають зрослу популярність фаблет. Так, якщо в 2013 році на їх частку припадало лише 4% активацій в різдвяні свята, в 2014 році – 13%, то на цей раз вони забезпечили 27% всіх активацій. Невеликі смартфони з діагоналлю 3,5 дюйма і менше виступили в якості різдвяного подарунка в 1% випадків. Продовжує падати частка смартфонів середніх розмірів: у 2013 році вона становила 64%, в 2014 знизилася до 63%, а в 2015 році різко впала до 54%.

5

Частка компактних планшетів знизилася з торішніх 11% до 9%, а на величезний iPad Pro припало близько 1% всіх активацій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.