Apple активувала на Різдво в 2,5 рази більше пристроїв, ніж Samsung

25 грудня 2015, в день, коли весь католицький світ святкує Різдво, у світі було продано кілька десятків мільйонів пристроїв на iOS і Android. Незважаючи на непримиренну ворожнечу між платформами, в сукупності мобільні гаджети Apple і пристрої на базі операційної системи Google поставили рекорд приросту аудиторії, нових активацій і завантажень додатків, констатують аналітики Flurry.

Flurry вивчила кількість активацій нових пристроїв і завантаження програм в період з 19 по 25 грудня. За результатами дослідження, 49,1% всіх активованих в цей час нових гаджетів були випущені саме компанією з Купертіно. Даний результат виявився трохи гірше торішнього – в 2014 році частка Apple становила 51,3%.

2

Що стосується найближчого переслідувача купертіновців, компанії Samsung, то на частку її продукції припало 19,8% різдвяних подарунків – в 2,5 рази менше. У Flurry вважають, що успіхи південнокорейського бренду пов’язаний з високим попитом на смартфони Samsung Galaxy Grand Prime, Core Prime і Galaxy S6.

3

На третьому місці за кількістю активацій йде Nokia – 2,0%. Замикають п’ятірку LG і Xiaomi з показниками 1,7% і 1,5% відповідно.

4

Аналітики Flurry відзначають зрослу популярність фаблет. Так, якщо в 2013 році на їх частку припадало лише 4% активацій в різдвяні свята, в 2014 році – 13%, то на цей раз вони забезпечили 27% всіх активацій. Невеликі смартфони з діагоналлю 3,5 дюйма і менше виступили в якості різдвяного подарунка в 1% випадків. Продовжує падати частка смартфонів середніх розмірів: у 2013 році вона становила 64%, в 2014 знизилася до 63%, а в 2015 році різко впала до 54%.

5

Частка компактних планшетів знизилася з торішніх 11% до 9%, а на величезний iPad Pro припало близько 1% всіх активацій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh