Апокаліпсис на 30 секунд ближче – вчені перевели Годинник судного дня

Вчені кажуть, що світ наближається до апокаліпсису. Чи це Правда?

Збори вчених-атомників(ВРА) зрушили хвилинну стрілку наближення кінця світу з півночі на півхвилини вперед. Це сталося не вперше.

Головний Зборів ВРА закликав світових лідерів до спокою, щоб уникнути війни. У своїй доповіді він посилається заяві про Дональда Трампа, в якому говориться, що зміна клімату, розширення ядерного арсеналу США та анкетування розвідок внесли свій внесок у підвищення глобального ризику наближення апокаліпсису.

Востаннє стрілка була зрушена до 12 годин у 1953 році на 2 хвилини, потім випробування водневої бомби Росії і Америки.

Так, що ж таке годинник Судного Дня?

Хвилинна стрілка на годиннику Судного Дня-це метафора, що показує нам наскільки вразливий наш світ.

Це символічне пристрій було створен Зборами вчених-атомників у 1947 році. ВРА було засновано в Університеті Чикаго в 1945 році групою вчених, які допомогли розробити перше атомну зброю.

На сьогоднішній день група включає у собі фізиків і вчених-екологів з усього світу, які приймають рішення по налаштуванню Годін, консультуючись з Радою групи Спонсорів, що включає в себе 15 нобелівських лауреатів.

Чому стрілка посунулася ближче до півночі?

Протягом останніх двох років стрілка залишалася нерухомою. Але ВРА запевняє, що небезпеку наближення глобальної катастрофи зросте в 2017 році і, таким чином, перевели стрілку вперед.

Тривожні коментарі, зроблені Дональдом Трампом, з приводу використання і поширення ядерної зброї, а так ж недовіра наукового консенсусу в питанні зміни клімату в світі, вплинули на рішення Ради по відношенню до Годинника Судного Дня.

На скільки сильна загроза порівняно з минулим часом?

Коли було створен Раду вчених, стрілка годинника показувала сім хвилин до півночі. З тих пір годину змінювалося 22 рази, починаючи від двох хвилин до опівночі в 1953 році до 17 хвилин в 1991 році.

Останній раз стрілка Годинника була зрушена в 2015 році від 5 до 3 хвилин до опівночі на тлі глобальних небезпек, таких, як розповсюдження ядерної зброї і зміна клімату в світі.

Це було останньою зміною за минулі 20 років.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh