Авторські статті

Апокаліпсис на 30 секунд ближче – вчені перевели Годинник судного дня

Вчені кажуть, що світ наближається до апокаліпсису. Чи це Правда?

Апокалипсис на 30 секунд ближе

Збори вчених-атомників(ВРА) зрушили хвилинну стрілку наближення кінця світу з півночі на півхвилини вперед. Це сталося не вперше.

Головний Зборів ВРА закликав світових лідерів до спокою, щоб уникнути війни. У своїй доповіді він посилається заяві про Дональда Трампа, в якому говориться, що зміна клімату, розширення ядерного арсеналу США та анкетування розвідок внесли свій внесок у підвищення глобального ризику наближення апокаліпсису.

Востаннє стрілка була зрушена до 12 годин у 1953 році на 2 хвилини, потім випробування водневої бомби Росії і Америки.

Так, що ж таке годинник Судного Дня?

Хвилинна стрілка на годиннику Судного Дня-це метафора, що показує нам наскільки вразливий наш світ.

Це символічне пристрій було створен Зборами вчених-атомників у 1947 році. ВРА було засновано в Університеті Чикаго в 1945 році групою вчених, які допомогли розробити перше атомну зброю.

На сьогоднішній день група включає у собі фізиків і вчених-екологів з усього світу, які приймають рішення по налаштуванню Годін, консультуючись з Радою групи Спонсорів, що включає в себе 15 нобелівських лауреатів.

Чому стрілка посунулася ближче до півночі?

Протягом останніх двох років стрілка залишалася нерухомою. Але ВРА запевняє, що небезпеку наближення глобальної катастрофи зросте в 2017 році і, таким чином, перевели стрілку вперед.

Тривожні коментарі, зроблені Дональдом Трампом, з приводу використання і поширення ядерної зброї, а так ж недовіра наукового консенсусу в питанні зміни клімату в світі, вплинули на рішення Ради по відношенню до Годинника Судного Дня.

На скільки сильна загроза порівняно з минулим часом?

Коли було створен Раду вчених, стрілка годинника показувала сім хвилин до півночі. З тих пір годину змінювалося 22 рази, починаючи від двох хвилин до опівночі в 1953 році до 17 хвилин в 1991 році.

Останній раз стрілка Годинника була зрушена в 2015 році від 5 до 3 хвилин до опівночі на тлі глобальних небезпек, таких, як розповсюдження ядерної зброї і зміна клімату в світі.

Це було останньою зміною за минулі 20 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України