Apacer представила USB-флешку з вбудованим сканером відбитків пальців

З виходом смартфона iPhone 5s, оснащеного сканером відбитків пальців, Apple задала тренд для всієї мобільної індустрії. Зараз більшість флагманських Android-смартфонів обладнані модулем для зчитування біометричних даних. У компанії Apacer вирішили піти далі і інтегрувати технологію у флеш-накопичувач.

Модель «флешки» AH650 підтримує аутентифікацію по відбитку пальця за допомогою вбудованого сканера відбитків. Причому сенсор виконаний не у вигляді смужки, по якій треба проводити пальцем, а у вигляді площадки, в якій потрібно прикласти палець під будь-яким кутом. Подібним чином працює технологія Touch ID в смартфонах Apple.

Виробник стверджує, що AH650 є першим флеш-накопичувачем з дактилоскопічним сенсором ємнісного типу. Технологія розпізнавання відбитків пальців характеризується високою швидкістю і точністю розпізнавання, будучи одночасно більш зручною для користувача, відзначають в Apacer.

2

Для підключення до комп’ютера використовується інтерфейс USB 3.0, а відбиток пальця служить ключем для доступу до захищеного розділу пам’яті «флешки». Всього накопичувач пам’ятає до 10 «зліпків» – 8 для користувачів і 2 для адміністраторів, які можуть додавати і видаляти користувачів.

Згідно заявленим характеристикам, швидкість AH650 в режимі читання досягає 130 МБ / с. В наявності моделі з об’ємом пам’яті 32 і 64 ГБ в золотистому і сріблястому виконанні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh