Авторські статтіТехно

Apacer представила USB-флешку з вбудованим сканером відбитків пальців

1З виходом смартфона iPhone 5s, оснащеного сканером відбитків пальців, Apple задала тренд для всієї мобільної індустрії. Зараз більшість флагманських Android-смартфонів обладнані модулем для зчитування біометричних даних. У компанії Apacer вирішили піти далі і інтегрувати технологію у флеш-накопичувач.

Модель «флешки» AH650 підтримує аутентифікацію по відбитку пальця за допомогою вбудованого сканера відбитків. Причому сенсор виконаний не у вигляді смужки, по якій треба проводити пальцем, а у вигляді площадки, в якій потрібно прикласти палець під будь-яким кутом. Подібним чином працює технологія Touch ID в смартфонах Apple.

Виробник стверджує, що AH650 є першим флеш-накопичувачем з дактилоскопічним сенсором ємнісного типу. Технологія розпізнавання відбитків пальців характеризується високою швидкістю і точністю розпізнавання, будучи одночасно більш зручною для користувача, відзначають в Apacer.

2

Для підключення до комп’ютера використовується інтерфейс USB 3.0, а відбиток пальця служить ключем для доступу до захищеного розділу пам’яті «флешки». Всього накопичувач пам’ятає до 10 «зліпків» – 8 для користувачів і 2 для адміністраторів, які можуть додавати і видаляти користувачів.

Згідно заявленим характеристикам, швидкість AH650 в режимі читання досягає 130 МБ / с. В наявності моделі з об’ємом пам’яті 32 і 64 ГБ в золотистому і сріблястому виконанні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.