Економіка

Компанія “Антонов” продовжує виробництво літаків Ан-178 за контрактом для Перу

Попри впровадження карантину через епідемію коронавірусу, компанія “Антонов” продовжує виробництво літаків Ан-178 за контрактом, укладеним компанією “Спецтехноекспорт” з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу. На сьогодні завершені підготовчі роботи по стапельній збірці фюзеляжу літака.

Передає ЦТС.

У цехах агрегатного складання на завершальному етапі йдуть роботи з виготовлення носової частини фюзеляжу (Ф-1) і середніх секцій панелей фюзеляжу (Ф-2). Повністю завершено виготовлення центральній частині крила, лівої та правої консольних частин крила, хвостового оперення. Чи готові для подальшої інтеграції на літак два пілони двигунів.

“В умовах карантину, наскільки це можливо, ми зберігаємо роботу окремих виробничих майданчиків для продовження збірки літака відповідно до міжнародного контракту. Ми продовжуємо випускати окремі деталі та вузли в верстатних цехах. Попри те, що карантин змушує нас коригувати виробничий план, ми разом з компанією “Спецтехноекспорт” продовжуємо безперебійну роботу по логістичним та фінансових питанням, що також є важливою складовою будь-якої великої міжнародної угоди”, – зазначив президент копанні “Антонов” Олександр Донець.

Всього в ланцюжку поставок для нового Ан-178 беруть участь 25 українських компаній і близько 30 європейських і північноамериканських постачальників. Для організації виконання контракту залучається великий український банк, а також три іноземні банківські та фінансові установи.

Повідомляється, що конфігурація літака, замовлена Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу, дозволяє здійснювати перевезення персоналу до 100 осіб, перевезення 80 пасажирів, доставлення вантажів до 18 тонн і евакуацію 40 поранених.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України