Авторські статтіТехно

Антиреволюція і деградація Apple – нове покоління iPhone може знову стати товстим

Аналітики впевнені, що «яблучна» компанія повернеться до витоків і в підсумку випустить смартфон з товстими рамками. Це збільшить розмір батареї, а також запобіжить феномен крихкого корпусу.

Весь світ звик, що техніка Apple йде попереду технологічного прогресу. Компанії якимось чином вдається не просто зберігати інтригу, але і представляти дійсно революційні гаджети, про яких фанати навіть не замислювалися. Однак, можливо, все це антиреволюція і деградація Apple, так як останні покоління смартфонів викликають більше запитань і здивування, ніж захоплення.

На тлі супертонких iPhone, фірмових планшетів і комп’ютерів з’явилася армія критиків. Справа в тому, що всі ці пристрої мають корпус, зроблений з алюмінію, що призводить до частих поломок, а іноді гаджет і зовсім ламається навпіл. На тлі цього деякі експерти роблять прогнози про те, що нове покоління iPhone може знову стати «товстуном». Це не просто надії шанувальників, а можливість зробити смартфон більш потужним.

Антиреволюция и деградация Apple – Новое поколение iPhone может снова стать «толстяком»

У свій час саме Apple стала компанією, яка почала погоню за тонким корпусом, а з часів iPhone 6 такі «картонки» вже набридли багатьом шанувальникам «яблучників». Це пов’язано з тим, що товстий смартфон простіше використовувати. Ті ж iPhone 5s або iPhone SE має ідеальне співвідношення розмірів і товщини. Фахівці вважають, що подібний пристрій відмінно б виглядав саме з безрамковим екраном.

Експерти впевнені, що товстий корпус iPhone допоможе повністю вмонтувати блок камери. Це б дозволило зробити телефон гладким і більш зручним у використанні.

Антиреволюция и деградация Apple – Новое поколение iPhone может снова стать «толстяком»

Але найголовніше, чого чекають від «товстого» iPhone, так це збільшення ємності батареї. За словами фахівців, навіть потовщення на 1-2 міліметри дозволив б поліпшити автономність смартфона. Крім того, разом з потовщенням прийшов б більш міцний дисплей. На екрані з’явилися б нові шари, що надавало більше захисту.

Антиреволюция и деградация Apple – Новое поколение iPhone может снова стать «толстяком»

Таким чином, фанати і фахівці найбільше чекають від Apple саме потовщення корпусу. Однак, варто зазначити, що «яблучники» далеко не та компанія, яка робить виключно те, чого хочуть фанати. Швидше за все, смартфони будуть ставати все тонше і тонше. Та ж автономність роботи буде вирішуватися шляхом оптимізації ОС, а проблема з гнучким корпусом – шляхом створення нових сплавів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України