Авторські статтіНовини

Антидепресанти не збільшують ризик виникнення серцевих захворювань

За словами фахівців з Університету Ноттінгема, антидепресанти, до застосування яких так часто вдаються мільйони людей з різних куточків світу, не є причиною збільшення розвитку серцевих нападів або інсультів. Стереотип про те, що дані медикаменти можуть нести в собі прямий зв’язок з захворюваннями серцево-судинної системи, було обумовлено тим, що саме вони найчастіше призначаються лікарями.

Депресія дуже тривалий період характеризувалася вченими вагомим ризиком виникнення серцево-судинних проблем, однак, медики також вважають, що такі препарати мають властивість збільшувати цей ризик.

Науковці провели обстеження 238963 пацієнтів, вік яких від 20 до 64 років з діагнозом депресія. В ході огляду була проведена оцінка зв’язку між стимуляторами настрою і показниками трьох ускладнень у людей. В основному були розглянуті інсульти, серцева аритмія і серцеві напади. Однак фахівцями не було виявлено ніяких причин того, що ці ліки яким-небудь чином пов’язані з підвищенням ризику розвитку болів в “людському двигуні”.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України