Антидепресанти не збільшують ризик виникнення серцевих захворювань

За словами фахівців з Університету Ноттінгема, антидепресанти, до застосування яких так часто вдаються мільйони людей з різних куточків світу, не є причиною збільшення розвитку серцевих нападів або інсультів. Стереотип про те, що дані медикаменти можуть нести в собі прямий зв’язок з захворюваннями серцево-судинної системи, було обумовлено тим, що саме вони найчастіше призначаються лікарями.

Депресія дуже тривалий період характеризувалася вченими вагомим ризиком виникнення серцево-судинних проблем, однак, медики також вважають, що такі препарати мають властивість збільшувати цей ризик.

Науковці провели обстеження 238963 пацієнтів, вік яких від 20 до 64 років з діагнозом депресія. В ході огляду була проведена оцінка зв’язку між стимуляторами настрою і показниками трьох ускладнень у людей. В основному були розглянуті інсульти, серцева аритмія і серцеві напади. Однак фахівцями не було виявлено ніяких причин того, що ці ліки яким-небудь чином пов’язані з підвищенням ризику розвитку болів в “людському двигуні”.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh