Авторські статтіФотогалерея

Анжеліка Варум показала, як виглядала 20 років тому. Фото

Незмінним в її образі залишилося тільки одне.

Співачка нечасто балує своїх шанувальників особистими знімками. Але тут не змогла втриматися. «Ось так раритет знайшовся! Це приблизно 1995 рік. Стою, зосереджено чекаю свого виходу на сцену. Так… Все тече, все змінюється. Незмінним залишається лише моє пристрасть до маленьких чорних окулярів», – підписала вона старий чорно-білий кадр.

Анжелика Варум показала, как выглядела 20 лет назад

На цьому знімку Анжеліка ще зовсім молоденька брюнетка, судячи з усього, їй трохи за 20. Аленайвідданіші прихильники стверджують, що прекрасно пам ” ятають її такою. Та й чесно сказати, співачка не надто змінилася з віком. Зірка не перестає дивувати шанувальників своїм зовнішнім поглядом. Не так давно вона поділилася своїм селфи без макіяжу, на якій виглядає як юна дівчина, адже вже в наступному році їй виповниться 50 років.

Варум, звичайно, завжди була стрункою. Однак той факт, що їй вдається не змінюватися в розмірах протягом стількох років, не може не захоплювати!

«Я людина дуже неспокійна, а люди такого типу зазвичай субтильні, такі, як я, – розповідала Варум. — А взагалі, найголовніше – це сон і вода. Я можу спати 20 годин, ось скільки буде в мене вільних годин, стільки і буду спати. Всі дивуються. Плюс велика кількість води, ну і плавати я люблю».

Інше фото Анжеліки яке доводить: час над красою і жіночністю цієї співачки не підвладний.

Анжелика Варум показала, как выглядела 20 лет назад

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України