Новини

За даними від Enguide.ua: в Україні збільшилась двоє кількість онлайн шкіл англійської мови в 2021

Пандемія COVID-19 змусила навіть скептиків повірити, що навчатися з дому можливо, а високий результат дистанційних курсів забезпечено, якщо у людини є достатня мотивація та дисципліна. Сьогодні багато охочих вивчити англійську мову обирають онлайн-курси, адже навчатися можна де і коли завгодно, не потрібно втрачати час, аби доїхати до школи та повернутися додому. За даними платформи Enguide.ua, що публікує унікальний рейтинг онлайн курсів англійської – в Україні в 2021 вдвічі зросла кількість курсів що викладають онлайн. На сайті enguide.ua представлений рейтинг онлайн курсів англійської  , які пропонують дистанційне навчання.

Особливості навчання на онлайн-курсах з вивчення англійської мови

Часто майбутні студенти хвилюються, коли не мають жодного рівня підготовки, проте дистанційні школи приймають клієнтів з різними рівнями володіння мовою, і навіть з «нульовим». Перед вибором курсу вони пропонують пройти тест на визначення рівня володіння мовою та відвідати безкоштовне пробне заняття. Школи запрошують займатися у групах з невеликою кількістю студентів або окремо з викладачем. Це також впливатиме на вартість навчання. Індивідуальні уроки можуть бути дорожчими на 100-200%, ніж групові.

Індивідуальні заняття краще підходять тим, хто прагне підтягнути специфічну лексику (наприклад, потрібно для роботи юристам, будівельникам тощо). Викладач фокусується на учневі, може коригувати навантаження та змінювати теми. Групові заняття також мають певні переваги:

  • Допомагають подолати мовний бар’єр, звикнути до різної вимови.
  • Робота в колективі, парах, цікаві завдання, розробка діалогів.
  • Фактор суперництва сприяє більшій мотивації.
  • Занурення в мовне середовище.

Чи ефективні заняття з носієм мови

Чимало студентів бажають займатися виключно з носієм мови, незважаючи на те, що вартість навчання може бути в рази вищою. Присутність Native Speake також піднімає рейтинг школи. Проте експерти радять записуватися на уроки з носієм мови, коли людина вже має певний рівень володіння англійською (хоча б В2 upper-intermediate). Переваги такого способу вивчення англійської: студент чує живу розмовну мову зі скороченнями, сленгом, гумором, може повністю зануритися в середовище. Недоліки такого способу також є: не підходить для людей з низьким рівнем володіння англійської, може розвинутися страх говорити, робити помилки.

Школи використовують різні платформи для навчання, зазвичай пропонують свої захищені кабінети. Чимало онлайн-курсів повністю забезпечують користувачів усіма роздатковими матеріалами та пропонують відеозаписи занять. Після проходження курсу всі школи пропонують студентам отримати сертифікат. Рейтинг онлайн-курсів створений на основі відгуків користувачів та має на меті полегшити вибір школи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України