Авторські статті

Анестезіолог: До яких пір ми будемо за свій рахунок купувати дощовики, в яких мій тато за грибами ходить і шити маски за свій рахунок

«Почуйте мене правильно, будь ласка !!!!!! Це звернення до уряду країни, а не конкретно до керівництва моєї лікарні! На периферії катастрофа просто із забезпеченням, хочу щоб керівництво країни прийняло заходи і відреагувало !!!!!

Про дане повідомлення розповіла волонтерка Наталія Юсупова

Я прошу репосту, що не лайків !!!!! Чим більше людей це репост, тим більше шансів на те, що нас почують !!!

Я, Іваненко Тетяна, лікар анестезіолог другої категорії відділення інтенсивної терапії НДСЛ ОХМАТДИТ !!!! Я не звертаюся, я кричу, щоб нас, медиків, почули !!!!! Я вже мовчу про те, як ми добираємося на роботу, не маючи власного транспорту! Це окремий треш !!!!! Я прошу криком про засоби нашого захисту, щоб ми могли врятувати ваших дітей від тієї біди, яка вже проникла в нашу країну !!!!!!

Де, бляха де костюми, маски затверджені ВООЗ ?????????

До яких пір ми будемо за свій рахунок купувати дощовики, в яких мій тато за грибами ходить і шити маски за свій рахунок, просто не респіратори з клапаном, а млинець маски з тканини !!!!!!! Від чого вони повинні нас захистити ?????? Від наших ілюзій чи ???????

Прокиньтеся, уряд! Якщо ми помремо, Вам така ж хана, Вас нікому рятувати буде і доблесні медики з-за кордону Вам не допоможуть !!!!!!!!!!!! Президента @zelenskiy_official і МОЗ @ yemets.moz @ ukraine_covid19, прокиньтеся, поки не пізно !!!!!!!

# Карантин! ..Пора подумати про Медицину. Сподіваюся Ви і Ваша команда це почує. # Підтримуюлікаря

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України